Uudised

Juba täna stardib Alma linnasprindi 2017 aasta teine Tartu etapp

Täna, 17.mai, kell 16.00 saab alguse Alma Linnasprindi järjekordne Tartu etapp. Kui mõned nädalad tagasi avas Linnasprint oma hooaega Tallinas, siis täna on Tartus toimumas juba selle hooaja teine etapp. 

Alma Linnasprindi 11. hooaeg Tallinnas on alanud

Eile, 3. mail alustas Alma Linnasprindi võistlus kaunis päikeselises ning kevadiselt soojas Tallinnas. Võistlus oli igati meeleolukas ning positiivsete emotsioonide rohke. Tallinna avaetapist võttis osa üle 200 võistleja kelle hulgas oli hulganisti perekondi väikeste sülelastega, kooliõpilasi, harrastajaid, professionaalne ja ka pensionäre.

Alma Linnasprindi Tallinna avaetapp toimub juba 3. mail

Alma Linnasprindi 11. hooaja Tallinna etapp leiab aset juba 3. mail, mil kõik põhja eesti orienteerujad saavad oma oskused proovile panna Tallinna. Nii nagu ikka, saab vanalinna läbivat paarisorienteerumise rada läbida sõbra, klassikaaslase, elukaaslase, vanaema või terve perega. Kõigil huvilistel on võimalik startida ajavahemikul 17.00-19.00 ning parimate autasustamine toimub juba kell 19.30.

 

Tutvu Linnasprindi uue kaardiga ja registreeru juba täna!

Alma Linnasprindi 11. hooaja avaürituseni Tartus on jäänud vähem kui 2 nädalat ning aeg on tutvustada kõikidele paarisorienteerumise sõpradele ka pikalt jutuks olnud uut võistluskaarti. Selle aasta kaks esimest Alma Linnasprint Tartu etappi on startimas Linnasprindi ajaloos esmakordselt südalinnast veidi eemal – Annelinna orienteerumiskaardil.

Alma Linnasprindi võistlussarjas uus võistluspaik ja ajavõtusüsteem

Alma Linnasprindi 11. hooaja avaetapini on jäänud mõned päevad vähem kui kuu ning kätte on jõudnud aeg, mil soovijad saavad end etappidele registreerima hakata. Nagu traditsiooniks on saanud, siis ka sel aastal alustab Linnasprindi võistlussari Tartus, kuid sedapuhku mitte kesklinnas, vaid linnasprintlaste jaoks sootuks uuel maastikul - Annelinnas. Algava hooaja I ja II etapp toimuvad Annelinna orienteerumiskaardil ning kolmas etapp liigub juba linnasprintlastele tuttavale maastikule, kesklinna.

Loosiauhindade võitjad

Tartu etapi tulemused