III etapp 29. september 2011


Üldarvestus naised
 

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg
1 Triin Aedmäe Adele Kuusalu 00:11:23
2 Eleri Hirv Sigrid Ruul 00:11:37
3 Marili Zimmermann Heleene Tambet 00:12:04
4 Margret Zimmermann Elsa Valdmaa 00:12:20
5 Madli-Johanna Maidla Kristiina Laht 00:13:06
6 Kaia Kivikas Hannula-Katrin Pandis 00:13:10
7 Karmen Alnek Kadi Ainsaar 00:13:50
8 Kristi Luha Hemminki Otstavel 00:13:53
9 Siiri Rist Katrin Vinkel 00:15:23
10 Marta Velgan Anni Tolk 00:15:42
11 Marian Svaigsne Katrina Pulk 00:16:01
12 Egle Soosaar Liis Johanson 00:16:42
13 Airi Alnek Kristi Alnek 00:16:43
14 Margaret Ambos Ingrid Jufkin 00:17:02
15 Ülle Pöldoja Leili Prans 00:17:02
16 Rahel Teder Kaisa Sander 00:18:33
17 Mare Vahtre Liivi Tahvenau 00:18:36
18 Anett Reilent Greete Horn 00:18:43
19 Brita Sander Kerli Soe 00:18:53
20 Kadri Mardo Maare Möttus 00:21:15
21 Sindi Kivisaar Enelin Haviko 00:22:10
22 Riina Kivikas Karina Kivikas 00:22:40
23 Kristiin Jääger Heleen Jääger 00:22:47
24 Anu-Liis Laar Triin Paabo 00:22:55
25 Eva-Liis Ivask Ülle Ivask 00:23:28
26 Johanna Nurk Kätlin Kukk 00:23:36
27 Aile Otsa Reelika Kevväi 00:25:20
28 Eva Lind Tuuli Teppo 00:25:24
29 Krista Rooni Siiri Suursoo 00:26:15
30 Tiiu Kumar Annika Kumar 00:28:24
31 Piret Pallo Annaliis Kokk 00:28:38
32 Eliise Kikas Käroli Tiirik 00:28:50
33 Piia Tšernõševa Kadi Looga 00:28:55
34 Malle Elvet Helgi Kiik 00:29:06
35 Helerin Margus Triin Pärgma 00:30:08
36 Sandra Vind Birgit Kahur 00:30:52
37 Jaanika Kurgjärv Darola Kruusik 00:31:43
38 Meryt Malleus Lehte Türk 00:32:54
39 Nele Paglant Kertu Ly Alnek 00:32:56
40 Hanna Maria Korbun Helen Laikoja 00:35:56
41 Airi Animägi Kristiina Niilits 00:36:25
42 Kertu Tenso Roberta Liinar 00:47:37
43 Evelina Gretško Olivia Ainso 01:18:15

 


Üldarvestus mehed
 

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg
1 Raido Mitt Rene Post 00:08:13
2 Alar Kume Sander Linnus 00:09:08
3 Lauri Sild Bert Tippi 00:09:43
4 Kaur Kase Jaagup Truusalu 00:09:47
5 Tiit Tali Allar Padari 00:09:57
6 Marek Karm Mattias Rennel 00:10:40
7 Ragnar Palm Jürgen Kuljus 00:11:07
8 Kaspar Pruus Kaspar Karjus 00:11:18
9 Meelis Burget Johannes Heinsoo 00:11:43
10 Mati Tiit Karl Tiit 00:11:49
11 Urmo Kiviselg Mihkel Puusepp 00:12:26
12 Hendrick Rang Karl Samoson 00:12:33
13 Raul Kangur Indrek Mahla 00:12:37
14 Tanel Täheste Ahto Rähn 00:12:38
15 Riho Klement Rauno Viin 00:12:45
16 Risto Mitt Lauri Kikerpill 00:12:56
17 Karlo Puistaja Karl Martin Alnek 00:12:59
18 Juhan Aasaru Kauri Kägo 00:13:02
19 Andres Nurk Ave Nurk 00:13:42
20 Ilja Sapatšuk Ivar Kalamees 00:14:05
21 Kristjan Roogsoo Andres Kaljuste 00:14:09
22 Sander Moss Risto Rehemägi 00:14:31
23 Luise Puu Peeter Lind 00:14:32
24 Anti Siima Ülla Tamm 00:14:42
25 Lembit Nöps Ingrid Alnek 00:14:58
26 Ülar Meejärv Richard Peterson 00:14:59
27 Kirsi Loide Ott Kangur 00:15:31
28 Liina Nurk Andres Isakar 00:15:41
29 Erik Lukin Rasmus Lõhmus 00:15:49
30 Linda Puusalu Karl Kürsa 00:16:12
31 Kaimo Kesküla Heiki Valdaru 00:16:12
32 Terje Aloel Joosep Aloel 00:16:36
33 Jaan Jänes Raul Metsva 00:16:53
34 Jan Markus Raudik Kristo Kontro 00:16:53
35 Liisa Roop Markus Puusepp 00:17:01
36 Hugo Johannes Nurk Jürgen Kukk 00:17:02
37 Marko Tamm Anti Maisla 00:17:26
38 Merili Korb Erki Maaring 00:17:32
39 Heleri Kivil Ralf Kivil 00:18:19
40 Rait Roland Rodi Rait Rodi 00:18:35
41 Helen Mänd Marek Kärsin 00:18:47
42 Signe Seškena Tobias Koch 00:18:54
43 Kristo Kaljuvee Mairo Padar 00:18:55
44 Kersti Ploom Valter Ploom 00:21:28
45 Siret Hiir Reet Jürgen 00:22:16
46 Alo Rand Ülari Kais 00:23:58
47 Karmen Viikmaa Indrek Kuusk 00:24:22
48 Kristjan Kalve Kätlin Kalve 00:25:27
49 Markus Koidu Caspar Kerner 00:27:14
50 Kati Koido Vallo Kask 00:27:27
51 Laura Lang Teet Tilk 00:27:34
52 Külli Reinkubjas Koit Reinkubjas 00:29:20
53 Mariann Zernant Tarmo Zernant 00:30:02
54 Kaur Kivila Kaie Kivila 00:31:10
55 Aire Orula Artur Michelson 00:31:56
56 Sulev Kesksaar Marko Vachtel 00:35:38
57 Tuuli Hanson Hendrik Nigul 00:36:47
58 Heigo Kosemets Rene Hallemaa 00:37:34
59 Lauri Sarap Aivar Sarap 00:37:42
60 Uku Reinkubjas Heiki Reinkubjas 00:39:39
61 Rita Kivila Kaarel Kivila 00:39:45
62 Jasmiin Kraas Andreas Kraas 00:45:54
63 Oskar Michelson Meelis Michelson 00:47:40

 


Koolinoorte tüdrukute arvestus
 

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg Kool
1 Marili Zimmermann Heleene Tambet 00:12:04 Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Margret Zimmermann Elsa Valdmaa 00:12:20 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Madli-Johanna Maidla Kristiina Laht 00:13:06 Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Kristi Luha Hemminki Otstavel 00:13:53 Hugo Treffneri Gümnaasium
5 Margaret Ambos Ingrid Jufkin 00:17:02 Tartu Kommertsgümnaasium
6 Rahel Teder Kaisa Sander 00:18:33 Tartu Kommertsgümnaasium
7 Brita Sander Kerli Soe 00:18:53 Tartu Kommertsgümnaasium
8 Sindi Kivisaar Enelin Haviko 00:22:10 Tartu Kommertsgümnaasium
9 Johanna Nurk Kätlin Kukk 00:23:36 Sega
10 Eliise Kikas Käroli Tiirik 00:28:50 Tartu Kommertsgümnaasium
11 Sandra Vind Birgit Kahur 00:30:52 Tartu Kommertsgümnaasium
12 Nele Paglant Kertu Ly Alnek 00:32:56 Tartu Kommertsgümnaasium
13 Hanna Maria Korbun Helen Laikoja 00:35:56 Tartu Kommertsgümnaasium
14 Kertu Tenso Roberta Liinar 00:47:37 Tartu Kommertsgümnaasium
15 Evelina Gretško Olivia Ainso 01:18:15 Tartu Kommertsgümnaasium

 


Koolinoorte poiste arvestus
 

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg Kool
1 Kaspar Pruus Kaspar Karjus 00:11:18 Tartu Kommertsgümnaasium
2 Karlo Puistaja Karl Martin Alnek 00:12:59 Tartu Kommertsgümnaasium
3 Ilja Sapatšuk Ivar Kalamees 00:14:05 Tartu Kommertsgümnaasium
4 Kristjan Roogsoo Andres Kaljuste 00:14:09 Tartu Kommertsgümnaasium
5 Erik Lukin Rasmus Lõhmus 00:15:49 Tartu Kommertsgümnaasium
6 Jan Markus Raudik Kristo Kontro 00:16:53 Tartu Kommertsgümnaasium
7 Hugo Johannes Nurk Jürgen Kukk 00:17:02 Sega
8 Merili Korb Erki Maaring 00:17:32 Tartu Kommertsgümnaasium
9 Kristjan Kalve Kätlin Kalve 00:25:27 Sega
10 Markus Koidu Caspar Kerner 00:27:14 Sega
11 Külli Reinkubjas Koit Reinkubjas 00:29:20 Ülenurme
12 Kaur Kivila Kaie Kivila 00:31:10 Tartu Kommertsgümnaasium

 


Üldarvestus
 

Koht Võistleja 1 Võistleja 2 Aeg
1 Raido Mitt Rene Post 00:08:13
2 Alar Kume Sander Linnus 00:09:08
3 Lauri Sild Bert Tippi 00:09:43
4 Kaur Kase Jaagup Truusalu 00:09:47
5 Tiit Tali Allar Padari 00:09:57
6 Marek Karm Mattias Rennel 00:10:40
7 Ragnar Palm Jürgen Kuljus 00:11:07
8 Kaspar Pruus Kaspar Karjus 00:11:18
9 Triin Aedmäe Adele Kuusalu 00:11:23
10 Eleri Hirv Sigrid Ruul 00:11:37
11 Meelis Burget Johannes Heinsoo 00:11:43
12 Mati Tiit Karl Tiit 00:11:49
13 Marili Zimmermann Heleene Tambet 00:12:04
14 Margret Zimmermann Elsa Valdmaa 00:12:20
15 Urmo Kiviselg Mihkel Puusepp 00:12:26
16 Hendrick Rang Karl Samoson 00:12:33
17 Raul Kangur Indrek Mahla 00:12:37
18 Tanel Täheste Ahto Rähn 00:12:38
19 Riho Klement Rauno Viin 00:12:45
20 Risto Mitt Lauri Kikerpill 00:12:56
21 Karlo Puistaja Karl Martin Alnek 00:12:59
22 Juhan Aasaru Kauri Kägo 00:13:02
23 Madli-Johanna Maidla Kristiina Laht 00:13:06
24 Kaia Kivikas Hannula-Katrin Pandis 00:13:10
25 Andres Nurk Ave Nurk 00:13:42
26 Karmen Alnek Kadi Ainsaar 00:13:50
27 Kristi Luha Hemminki Otstavel 00:13:53
28 Ilja Sapatšuk Ivar Kalamees 00:14:05
29 Kristjan Roogsoo Andres Kaljuste 00:14:09
30 Sander Moss Risto Rehemägi 00:14:31
31 Luise Puu Peeter Lind 00:14:32
32 Anti Siima Ülla Tamm 00:14:42
33 Lembit Nöps Ingrid Alnek 00:14:58
34 Ülar Meejärv Richard Peterson 00:14:59
35 Siiri Rist Katrin Vinkel 00:15:23
36 Kirsi Loide Ott Kangur 00:15:31
37 Liina Nurk Andres Isakar 00:15:41
38 Marta Velgan Anni Tolk 00:15:42
39 Erik Lukin Rasmus Lõhmus 00:15:49
40 Marian Svaigsne Katrina Pulk 00:16:01
41 Kaimo Kesküla Heiki Valdaru 00:16:12
42 Linda Puusalu Karl Kürsa 00:16:12
43 Terje Aloel Joosep Aloel 00:16:36
44 Egle Soosaar Liis Johanson 00:16:42
45 Airi Alnek Kristi Alnek 00:16:43
46 Jan Markus Raudik Kristo Kontro 00:16:53
47 Jaan Jänes Raul Metsva 00:16:53
48 Liisa Roop Markus Puusepp 00:17:01
49 Hugo Johannes Nurk Jürgen Kukk 00:17:02
50 Ülle Pöldoja Leili Prans 00:17:02
51 Margaret Ambos Ingrid Jufkin 00:17:02
52 Marko Tamm Anti Maisla 00:17:26
53 Merili Korb Erki Maaring 00:17:32
54 Heleri Kivil Ralf Kivil 00:18:19
55 Rahel Teder Kaisa Sander 00:18:33
56 Rait Roland Rodi Rait Rodi 00:18:35
57 Mare Vahtre Liivi Tahvenau 00:18:36
58 Anett Reilent Greete Horn 00:18:43
59 Helen Mänd Marek Kärsin 00:18:47
60 Brita Sander Kerli Soe 00:18:53
61 Signe Seškena Tobias Koch 00:18:54
62 Kristo Kaljuvee Mairo Padar 00:18:55
63 Kadri Mardo Maare Möttus 00:21:15
64 Kersti Ploom Valter Ploom 00:21:28
65 Sindi Kivisaar Enelin Haviko 00:22:10
66 Siret Hiir Reet Jürgen 00:22:16
67 Riina Kivikas Karina Kivikas 00:22:40
68 Kristiin Jääger Heleen Jääger 00:22:47
69 Anu-Liis Laar Triin Paabo 00:22:55
70 Eva-Liis Ivask Ülle Ivask 00:23:28
71 Johanna Nurk Kätlin Kukk 00:23:36
72 Alo Rand Ülari Kais 00:23:58
73 Karmen Viikmaa Indrek Kuusk 00:24:22
74 Aile Otsa Reelika Kevväi 00:25:20
75 Eva Lind Tuuli Teppo 00:25:24
76 Kristjan Kalve Kätlin Kalve 00:25:27
77 Krista Rooni Siiri Suursoo 00:26:15
78 Markus Koidu Caspar Kerner 00:27:14
79 Kati Koido Vallo Kask 00:27:27
80 Laura Lang Teet Tilk 00:27:34
81 Tiiu Kumar Annika Kumar 00:28:24
82 Piret Pallo Annaliis Kokk 00:28:38
83 Eliise Kikas Käroli Tiirik 00:28:50
84 Piia Tšernõševa Kadi Looga 00:28:55
85 Malle Elvet Helgi Kiik 00:29:06
86 Külli Reinkubjas Koit Reinkubjas 00:29:20
87 Mariann Zernant Tarmo Zernant 00:30:02
88 Helerin Margus Triin Pärgma 00:30:08
89 Sandra Vind Birgit Kahur 00:30:52
90 Kaur Kivila Kaie Kivila 00:31:10
91 Jaanika Kurgjärv Darola Kruusik 00:31:43
92 Aire Orula Artur Michelson 00:31:56
93 Meryt Malleus Lehte Türk 00:32:54
94 Nele Paglant Kertu Ly Alnek 00:32:56
95 Sulev Kesksaar Marko Vachtel 00:35:38
96 Hanna Maria Korbun Helen Laikoja 00:35:56
97 Airi Animägi Kristiina Niilits 00:36:25
98 Tuuli Hanson Hendrik Nigul 00:36:47
99 Heigo Kosemets Rene Hallemaa 00:37:34
100 Lauri Sarap Aivar Sarap 00:37:42
101 Uku Reinkubjas Heiki Reinkubjas 00:39:39
102 Rita Kivila Kaarel Kivila 00:39:45
103 Jasmiin Kraas Andreas Kraas 00:45:54
104 Kertu Tenso Roberta Liinar 00:47:37
105 Oskar Michelson Meelis Michelson 00:47:40
106 Evelina Gretško Olivia Ainso 01:18:15