Tulemused - Alma linnasprint Tallinn I etapp, 16. aprill 2014

 

Pereklass

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 91, Marge Allikas, Ahti Allikas, Karl Allikas 00:38:03 0
2 130, Hanna Grete Rebane, Tarvo Jaan, Rebane 00:41:19 0
3 126, Kert Pallo , Merle Kale 00:44:21 0
4 69, Jana Saks-Sulg, Gloria Sulg, Jaanus Sulg 00:44:41 0
5 40, Taavi Kainel, Georg Kainel 00:44:46 0
6 21, Priit Masing, Oliver Masing, Johanna MAsing 00:44:55 0
7 47, Kari Savolainen, Mariliis Palk 00:45:32 0
8 83, Liina Kasela, Taavi Kasela, Kristjan Kasela 00:51:20 0
9 96, Jano Järvelaid, Delisa Järvelaid, Helen Järvel 00:52:27 0
10 87, Ave Raie, Argo Raie, Arabella Raie 00:54:39 0
11 22, Kadri Kaste, Ann Marii Võisula,, Kirke Võisula,Gert Rasmus Ustin 00:56:24 0
12 44, Juhani Seilenthal, Ragne Seilent, Sirle Seilenthal,Robin Seilentha 00:57:51 0
13 72, Kaspar Johannes Levo, Anu-Mai Levo, Aarne Leisalu 01:00:16 0
14 58, Silver Hansen, Mattias Hansen 01:01:56 0
15 125, Indrek Uuetoa, Iria Maria Uuetoa, Liina Uuetoa 01:05:03 0
16 124, Sven-Erik Soosaar, Kadrina-Annabel Soosaar; Rebeka- 01:05:05 0
17 94, Meriliis Kivila, Henri Kivila, Ringo Araratjan 01:06:25 0
18 36, Tõnis Nirk, Marta Liisa Nirk 01:06:50 0
19 45, Ariadna Reinio, Artturi Reinio, Anttoni Reinio 01:08:55 0
20 60, Kaiti Birk, Andreas Birk 01:09:15 1
21 41, Kerli Pihlak, Oskar Toomas, Heidi Kadarik,Loore-Miia Mangels 01:11:12 0
22 123, Rain Tsapov, Elle Säde 01:14:18 0
23 51, Priit Pääsukene, Mai-Liis Raidaru, Seiu Raidaru, 01:16:35 0
24 121, Viktoria Kaiva, Milina Magdalina 01:18:27 2
25 112, Kristiina Haava, Markus Haava, Marie Haava 01:43:44 0

 

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 122 Rait, Pallo, Timmo Tammemäe 00:16:27 0
2 107 Arvi Anton, Joosep Tammemäe 00:17:24 0
3 80 Sergei Rjabõshkin, Aleksandr Šved 00:17:35 0
4 2 Madis Loit, Archibald Kald 00:18:08 0
5 26 Martin Vilismäe, Marek Zahkna 00:18:14 0
6 39 Priit Lello, Rain Piiri 00:20:51 0
7 34 Madis Raus, Taavi Tali 00:22:24 0
8 88 Karol Keskküla, Kain Väljaots 00:22:59 0
9 52 Andres Vesilind, Kaarel Vesilind 00:23:01 0
10 48 Tamor Bakhoff, Robin Lilleorg 00:24:11 0
11 108 Risto Ruul, Aare Aasmäe 00:25:01 0
12 71 Joonas Oja, Tiina Kaukvere 00:29:27 0
13 31 Kalle Saakpakk, Kaspar Saakpakk 00:42:27 0
14 97 Kristo Kraft, Artur Parm 00:47:18 2

 

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 9 Adele Puusalu, Piibe Tammemäe 00:21:13 0
2 79 Triinu Väikmeri, Elo Liina Kaivo 00:26:54 0
3 99 Susan Pihelgas, Anu Poopuu 00:28:10 0
4 57 Pille Tiis, Heli Zvorovski 00:28:37 0
5 43 Maris Freudenthal, Katrin Varik 00:29:35 1
6 78 Pille Nurmis, Jaanika Kindlam 00:34:01 0
7 67 Margarita Zavadskis, Kadri Koovit 00:38:15 0
8 7 Nele Matsutsa, Mari-Liis Luks 00:38:34 0
9 8 Elina Koppel, Kairi Pärl 00:39:04 0
10 3 Kristine Asu, Agnes Raudam 00:39:43 0
11 84 Kärt-Katrin Kull, Heli Paaliste 00:41:08 0
12 85 Sirje Magus, Gerli Sirk 00:41:25 0
13 50 Marelle Linde, Keili Veetamm 00:41:35 0
14 33 Anu Einberg, Eve Nagel 00:41:50 0
15 30 Jelena Pjatkova, Olga Matina 00:43:13 0
16 35 Pille Palts, Triinu Randmäe 00:46:20 0
17 103 Ruth Trääder, Reet Luhaäär 00:48:46 0
18 101 Jaanika Lill, Triin Eamets 00:48:54 0
19 23 Marika Maidla, Marina Vahter 00:48:58 0
20 37 Merike Melesk, Merli Toomast 00:49:16 0
21 28 Ulvi Nõmmik, Ülle Aasmann 00:58:49 0
22 110 Nele Jõemaa, Maris Melnik 01:06:27 0
23 38 Maarja Kask, Lüüli Keskküla 01:11:41 2
24 104 Janett Birk, Sirli Pippar 01:17:54 0

 

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 6 Katrin Kütt, Mehis Muru 00:18:42 0
2 98 Nele Taba, Tomi-Andre Piirmets 00:20:40 0
3 100 Kaisa Raudkepp, Rasmus Sotnik 00:20:53 0
4 74 Britt Jaaska, Ragnar Leimann 00:21:01 0
5 93 Silvia Luup, Einar Luup 00:21:28 0
6 127 Siim, Susi, Margit, Udikas 00:24:41 0
7 106 Ave Kargaja, Ramon Reimets 00:25:29 0
8 129 Anni Rõuk, Tõnis Vaiksaar 00:27:24 0
9 73 Riina Lainet, Mihkel Karu 00:28:38 0
10 95 Katrin Kallisma-Saat, Sass Saat 00:29:56 0
11 92 Karl Pehk, Liina Silluste 00:30:10 0
12 53 Janek Remmelgas, Kristi Mari Kirss 00:30:58 0
13 56 Merike Randoja, Heiki Raimets 00:31:40 0
14 68 Arti Allmägi, Andra Allmägi 00:32:52 0
15 42 Jaanus Vapper, Krista-Mari Saagpakk 00:32:57 0
16 105 Taavi Esperk, Marilys Pruul 00:34:05 0
17 55 Meelis Kalda, Kristi Janson 00:34:40 0
18 5 Reigo Peial, Kati Peial 00:35:41 0
19 115 Raimo Matvere, Marge Taivere 00:35:51 0
20 54 Astrit Vanaveski, Mihkel Oja 00:38:34 0
21 49 Helin Roop, Jaan Roop 00:44:18 0
22 70 Siim Toim, Aljo Roosalu 00:46:12 0
23 65 Evelin Eomois, Priit Vihtla 00:46:52 0
24 66 Meelis Järvela, Marleen Taremaa 00:47:29 0
25 32 Allan Valm, Natalja Tamm 00:54:35 0
26 62 Aet Põldma, Janno Põldma 00:55:03 0
27 20 Ulvi Saks, Jürgen Saks 00:59:19 0

 

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 1 Rimmo Rõõm, Vootele Jagomägi 00:21:31 0 Ristiku põhikool
2 81 Vadim Šved, Deniss Šved 00:22:33 0 Tallinna Tõnismäe Reaalkool
3 27 Rait Bessonov, Karel Meriste 00:23:12 0 Gustav Adolfi Gümnaasium
4 114 Hans-Kristen Rootalu, Pent Paalberg 00:23:13 0 Tallinna Nõmme Gümnaasium
5 89 Andrei Minejev, Andrei Mirontšuk 00:37:01 1 Tallinna Mustamäe Humanitaargü
6 119 Sten Kiilberg, Dan-Markkus Pajula 00:39:59 0 Ristiku põhikool

 

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 120 Marie-Mädli Kivimäe, Elina-Emiilie Leht 00:26:43 0 Tallinna Reaalkool
2 111 Kristiina Uusna, Tuuli Tomingas 00:28:55 0 Tallinna Arte Gümnaasium
3 10 Grethe-Johanna Ploompuu, Triine Viirmann 00:30:15 0 Gustav Adolfi Gümnaasium
4 90 Olga Potshtar, Ksenija Shved 00:35:12 0 Tallinna Tõnismäe Reaalkool
5 13 Karoliina Rebane, Stella Veski 00:40:05 1 Gustav Adolfi Gümnaasium
6 12 Karilin Tammik, Merilin Tammik 00:57:16 0 Tallinna 32. Keskkool
7 117 Kristin Puusepp, Margot Laur 01:10:26 0 Tallinna Kristiine Gümnaasium

 

Põhikooliõpilaste mees- ja naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 11 Oskar Pärn, Rasmus Vananurm 00:35:42 0 Tallinna Tehnikagümnaasium
2 75 Romer Loime, Markkus Raudmägi 00:39:21 0 Kajamaa Kool
3 82 Kaspar Salvet, Jan Henrik Levertand 00:59:04 0 Tallinna Tehnikagümnaasium
4 76 Ali Benmakhlouf, Randel Vaiksalu 01:20:45 4 Kajamaa Kool

 

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv Kool
1 113 Epp Paalberg, Kaisa Rooba 00:24:42 0 Loksa Gümnaasium
2 24 Merilin Anijärv, Reene Teder 00:30:29 0 Tallinna Tehnikagümnaasium
3 116 Kerttu Puusepp, Alisia Babel 01:06:34 0 Tallinna Kristiine Gümnaasium
4 59 Helena Zvorovski, Tuuli Torop 01:06:57 0 Tallinna Ühisgümnaasium
5 102 Kaisa Ilves, Aiki Suimets 01:29:20 6 Kajamaa Kool