Alma linnasprint Tallinn - üldarvestus 2014

Pered

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 91, Marge Allikas, Ahti Allikas, Karl Allikas 100 50 150
2 126, Kert Pallo , Merle Kale 70 70 140
3 130, Hanna Grete Rebane, Tarvo Jaan Rebane 80 60 140
4 83, Liina Kasela, Taavi Kasela, Kristjan Kasela 36 45 81
5 44, Juhani Seilenthal, Ragne Seilent, Sirle Seilenthal,Robin Seilenthal 21 32 53
6 58, Silver Hansen, Mattias Hansen 16 36 52
7 22, Kadri Kaste, Ann Marii Võisula,, Kirke Võisula,Gert Rasmus Ustin 24 24 48
8 104, Kutt Kaarel Lepik, Kristjan Lepik, Laur Lepik, Luukas Lepik   100 100
9 108, Annaliisa Pihla, Kaisa Pihla   80 80
10 69, Jana Saks-Sulg, Gloria Sulg, Jaanus Sulg 60   60
11 40, Taavi Kainel, Georg Kainel 50   50
12 21, Priit Masing, Oliver Masing, Johanna MAsing 45   45
13-14 47, Kari Savolainen, Mariliis Palk 40   40
13-14 68, Aet Tani, Jüri Hiion, Hellin Tooding, Ingvar Hiion   40 40
15 96, Jano Järvelaid, Delisa Järvelaid, Helen Järvel 32   32
16-17 87, Ave Raie, Argo Raie, Arabella Raie 28   28
16-17 82, Ardo Pajur, Johan Pajur   28 28
18 72, Kaspar Johannes Levo, Anu-Mai Levo, Aarne Leisalu 18   18
19 125, Indrek Uuetoa, Iria Maria Uuetoa, Liina Uuetoa 14   14
20 124, Sven-Erik Soosaar, Kadrina-Annabel Soosaar; Rebeka- 12   12
21 94, Meriliis Kivila, Henri Kivila, Ringo Araratjan 10   10
22 36, Tõnis Nirk, Marta Liisa Nirk 8   8
23 45, Ariadna Reinio, Artturi Reinio, Anttoni Reinio 6   6
24 60, Kaiti Birk, Andreas Birk 4   4
25 41, Kerli Pihlak, Oskar Toomas, Heidi Kadarik,Loore-Miia Mangels 2   2
26-29 123, Rain Tsapov, Elle Säde 1   1
26-29 51, Priit Pääsukene, Mai-Liis Raidaru, Seiu Raidaru, 1   1
26-29 121, Viktoria Kaiva, Milina Magdalina 1   1
26-29 112, Kristiina Haava, Markus Haava, Marie Haava 1   1

 

Meespaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 107 Arvi Anton, Joosep Tammemäe 80 100 180
2 80 Sergei Rjabõshkin, Aleksandr Šved 70 80 150
3 122 Rait Pallo, Timmo Tammemäe 100 36 136
4-5 2 Madis Loit, Archibald Kald 60 60 120
4-5 26 Martin Vilismäe, Marek Zahkna 50 70 120
6-7 39 Priit Lello, Rain Piiri 45 40 85
6-7 34 Madis Raus, Taavi Tali 40 45 85
8 87 Silver Tamm, Ove Kangur   50 50
9 88 Karol Keskküla, Kain Väljaots 36   36
10-11 52 Andres Vesilind, Kaarel Vesilind 32   32
10-11 101 Jaanis Kriska, Herkki Leemet   32 32
12-13 48 Tamor Bakhoff, Robin Lilleorg 28   28
12-13 100 Gleb Siroki, Konstantin Siroki   28 28
14-15 108 Risto Ruul, Aare Aasmäe 24   24
14-15 92 Joosep Aloel, Oliver Parv   24 24
16 71 Joonas Oja, Tiina Kaukvere 21   21
17 31 Kalle Saakpakk, Kaspar Saakpakk 18   18
18 97 Kristo Kraft, Artur Parm 16   16

 

Naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 9 Adele Puusalu, Piibe Tammemäe 100 80 180
2 79 Triinu Väikmeri, Elo Liina Kaivo 80 50 130
3 43 Maris Freudenthal, Katrin Varik 50 70 120
4 57 Pille Tiis, Heli Zvorovski 60 40 100
5 67 Margarita Zavadskis, Kadri Koovit 40 18 58
6 3 Kristine Asu, Agnes Raudam 28 28 56
7 37 Merike Melesk, Merli Toomast 4 10 14
8 85 Margret Zimmermann, Marili Zimmermann   100 100
9 78 Pille Nurmis, Jaanika Kindlam 45 45 90
10 99 Susan Pihelgas, Anu Poopuu 70   70
11 4 Kaili Laanemets, Eha-Kai Mesipuu   60 60
12-13 7 Nele Matsutsa, Mari-Liis Luks 36   36
12-13 35 Kairi Järvetar, Liina Müür   36 36
14-15 8 Elina Koppel, Kairi Pärl 32   32
14-15 33 Katrin Kallisma-Saat, Liina Silluste   32 32
16-17 84 Kärt-Katrin Kull, Heli Paaliste 24   24
16-17 46 Kadri Keernik, Liis Viira   24 24
18-19 85 Sirje Magus, Gerli Sirk 21   21
18-19 37 Sirli Pippar, Heli Peetermann   21 21
20 50 Marelle Linde, Keili Veetamm 18   18
21-22 33 Anu Einberg, Eve Nagel 16   16
21-22 74 Pille Palts, Kristine Baumer   16 16
23-24 30 Jelena Pjatkova, Olga Matina 14   14
23-24 64 Kaiti Birk, Kristi Ramsden   14 14
25-26 35 Pille Palts, Triinu Randmäe 12   12
25-26 47 Triin Heinsalu, Birgit Sagar   12 12
27 103 Ruth Trääder, Reet Luhaäär 10   10
28-29 101 Jaanika Lill, Triin Eamets 8   8
28-29 48 Eve Aru, Ülle Männik   8 8
30 23 Marika Maidla, Marina Vahter 6   6
31 28 Ulvi Nõmmik, Ülle Aasmann 2   2
32-34 110 Nele Jõemaa, Maris Melnik 1   1
32-34 38 Maarja Kask, Lüüli Keskküla 1   1
32-34 104 Janett Birk, Sirli Pippar 1   1

 

Segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 6 Katrin Kütt, Mehis Muru 100 100 200
2 100 Kaisa Raudkepp, Rasmus Sotnik 70 70 140
3 74 Britt Jaaska, Ragnar Leimann 60 45 105
4 106 Ave Kargaja, Ramon Reimets 40 28 68
5 56 Merike Randoja, Heiki Raimets 18 24 42
6 55 Meelis Kalda, Kristi Janson 10 14 24
7 49 Helin Roop, Jaan Roop 2 16 18
8 5 Reigo Peial, Kati Peial 8 6 14
9 66 Meelis Järvela, Marleen Taremaa 1 1 2
10 62 Aet Põldma, Janno Põldma 1 1 2
11-12 98 Nele Taba, Tomi-Andre Piirmets 80   80
11-12 53 Susan Pihelgas, Lauri Malsroos   80 80
13 88 Grete Gutmann, Toomas Timmermann   60 60
14-15 93 Silvia Luup, Einar Luup 50   50
14-15 97 Tomi-Andre Piirmets, Paula-Brit Siimar   50 50
16 127 Siim, Susi, Margit, Udikas 45   45
17 84 Eva-Maria Truusalu, Jaagup Truusalu   40 40
18-19 129 Anni Rõuk, Tõnis Vaiksaar 36   36
18-19 42 Selin Valk, Priit Vislapuu   36 36
20-21 73 Riina Lainet, Mihkel Karu 32   32
20-21 44 Liisi Viljalo, Sulev Kraam   32 32
22 95 Katrin Kallisma-Saat, Sass Saat 28   28
23 92 Karl Pehk, Liina Silluste 24   24
24-25 53 Janek Remmelgas, Kristi Mari Kirss 21   21
24-25 67 Heleen Jääger, Hendrick Rang   21 21
26 15 Karin Kallisma, Jari Julge   18 18
27 68 Arti Allmägi, Andra Allmägi 16   16
28 42 Jaanus Vapper, Krista-Mari Saagpakk 14   14
29-30 105 Taavi Esperk, Marilys Pruul 12   12
29-30 52 Rain Pajur, Maris Pajur   12 12
31 83 Taavi Pungas, Kadri Vakmann   10 10
32 60 Anna Peterson, Mihkel Kasepalu   8 8
33 115 Raimo Matvere, Marge Taivere 6   6
34-35 54 Astrit Vanaveski, Mihkel Oja 4   4
34-35 32 Aleksandr Morjakov, Jekaterina Izotova   4 4
36 75 Katariina Linde, Sander Trofimov   2 2
37-43 70 Siim Toim, Aljo Roosalu 1   1
37-43 65 Evelin Eomois, Priit Vihtla 1   1
37-43 32 Allan Valm, Natalja Tamm 1   1
37-43 20 Ulvi Saks, Jürgen Saks 1   1
37-43 65 Kaili Paas, Mikk Meerents   1 1
37-43 61 Evelin Eomois, Juho Palu   1 1
37-43 96 Jaan Õun, Kairit Johanson   1 1

 

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 1 Rimmo Rõõm, Vootele Jagomägi 100 100 200
2 89 Andrei Minejev, Andrei Mirontšuk 50 70 120
3 119 Sten Kiilberg, Dan-Markkus Pajula 45 50 95
4-5 81 Vadim Šved, Deniss Šved 80   80
4-5 Vadim Šved, Yana Zyuhova   80 80
6 27 Rait Bessonov, Karel Meriste 70   70
7-8 114 Hans-Kristen Rootalu, Pent Paalberg 60   60
7-8 76 Siim Seimoja, Silver Zoova   60 60

 

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 120 Marie-Mädli Kivimäe, Elina-Emiilie Leht 100 100 200
2 12 Karilin Tammik, Merilin Tammik 45 80 125
3 117 Kristin Puusepp, Margot Laur 40 45 85
4 111 Kristiina Uusna, Tuuli Tomingas 80   80
5-6 10 Grethe-Johanna Ploompuu, Triine Viirmann 70   70
5-6 86 Anne Mari Hansaar, Merilin Anijärv   70 70
7-8 90 Olga Potshtar, Ksenija Shved 60   60
7-8 51 Karina Novikova, Vladislava Oleinik   60 60
9-10 13 Karoliina Rebane, Stella Veski 50   50
9-10 91 Marie Tammemäe, Kaisa Ilves   50 50
11 36 Laura Puidak, Vadim Voronin   40 40

 

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 43 Kaarel Vesilind, Markus Harald Pais   100 100
2 11 Oskar Pärn, Rasmus Vananurm 100   100
3 39 Artur Raik, Kaarel Fridolin   80 80
4 75 Romer Loime, Markkus Raudmägi 80   80
5-6 82 Kaspar Salvet, Jan Henrik Levertand 70   70
5-6 89 Romer Loime, Ali Benmakhlouf   70 70
7-8 76 Ali Benmakhlouf, Randel Vaiksalu 60   60
7-8 90 Richard Ader, Mark-Ken Truusa   60 60
9 98 Mikk Tomson, Ian Christian Tammepõld   50 50
10 50 Ralf Marcus Laiva, Georg Vill   45 45
11 49 Martin Talbak, Rainer Kase   40 40

 

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar I etapp II etapp Kokku
1 113 Epp Paalberg, Kaisa Rooba 100 100 200
2 59 Helena Zvorovski, Tuuli Torop 60 80 140
3 24 Merilin Anijärv, Reene Teder 80   80
4 116 Kerttu Puusepp, Alisia Babel 70   70
5 102 Kaisa Ilves, Aiki Suimets 50   50