Tulemused, Tartu I etapp (30. märts 2016)

Pereklass

Koht Võistluspaar I etapp II etapp III etapp Kokku Tulemus
1 75, Tõnu Ilves, Elin Ilves, Karmen Ilves 100 100 100 300 200
2 198, Tõnu Sikkal, Karoliina Sikkal, Rasmus Kruusa 80 80   160 160
3-4 224, Robert Sander , Maiu Sander 32 60 80 172 140
3-4 54, Sander Lepik, Maris Lepik 28 70 70 168 140
5 154, Liivi Tafenau, Marius Vister 70 45   115 115
6 8, Askar Neumann, Tiina Neumann 45 50   95 95
7 7, Väino Ellamik, Alice Ellamik,Peeter Karl Mõtsk 40 6 50 96 90
8 45, Mariann Rajang, Annemai Rajang 1 40 28 69 68
9 65, Silvia Pihu, Robert Pihu   18 40 58 58
10-11 50, Kaupo Karja, Indrek Karja,Kaidi Karja 16 36 12 64 52
10-11 180, Kaire Raasik, Uku Raasik   16 36 52 52
12 193, Erik Kersna, Kristi Vassil 21 28   49 49
13 48, Aivo Ott, Pille-Riin Ott 14 24   38 38
14 113, Moonika Nairis, Meelis Nairis, Simone Nairis ja Elise Nairis 1 14 21 36 35
15 159, Katarina Sarap, Aivar Sarap   8 24 32 32
16 274, Priit Rooden, Meena Rooden   1 18 19 19
17 51, Jaana Karja, Kaisa Karja,Karmen Karja 1 1 10 12 11
18 153, Kristi Lill, Lilii Lill, Andra Mikk   1 4 5 5
19-20 95, Piret Lood, Kevin Lood, Elise Lood, Hugo Lood   1 2 3 3
19-20 201, Tuulis Mägi, Merle Mägi,Tuule Mägi, Mark Mägi 1 2   3 3
21 42, Ulvi Näkk, Liisa - Lotta Jaakson 1 1   2 2
22-23 183, Karl-Markus Saukand, Raivo Saukand     60 60  
22-23 136, Emil Eensaar, Teele Eensaar 60     60  
24 69, Johanna Nurk, Andres Nurk 50     50  
25 268, Erik Kersna, Henri Kersna     45 45  
26 216, Meelis Merenäkk, Renno Merenäkk 36     36  
27-28 142, Anete Haak, Rain Haak     32 32  
27-28 117, Heleri Kivil, Stefan Kivil   32   32  
29 185, Raul Lepasild, Stefani Lepasild 24     24  
30 196, Marie Reinmets, Marit Reinmets   21   21  
31 130, Aiki Schneider, Sirelin Schneider 18     18  
32 251, Merili Päike,Mati Päike, Liisa - Lotta Jaakson     16 16  
33 145, Merle Mägi, Kaili Mägi     14 14  
34-35 131, Annika Koovit, Alari Alumets   12   12  
34-35 196, Kristiina Rull, Herman Rull 12     12  
36-37 208, Andrus Asi, Andre Asi   10   10  
36-37 218, Anti Einpaul, Laura Brita Einpaul, Triin Einpaul 10     10  
38-39 271, Mihkel Tammaru, Robin Tammaru     8 8  
38-39 140, Helena Peedosk, Tõnn-Siim Peedosk 8     8  
40-41 217, Andrei Uksov, Andres Luka Uksov     6 6  
40-41 195, Tanel Kersna, Henri Kersna 6     6  
42-43 164, Tiina Krusberg, Heiki Krusberg, Koit Krusberg   4   4  
42-43 230, Jaak Pruulmann - Vengerfeldt, Uku Pruulmann - Vengerfeldt 4     4  
44 233, Kristiine Siimer, Roland Kivila 2     2  
45-53 155, Ragnar Toomas Kibur, Rasmus Kibu, Piret Kibur   1   1  
45-53 171, Peep Päädam, Reimo Päädam 1     1  
45-53 195, Katrin Karuauk, Loreta Lisanna K, Maarja Värv, Madli Ann Kade   1   1  
45-53 198, Liisa Unt, Indrek Karja   1   1  
45-53 201, Piret Kreutzwald, Raivo, Kreutzwald, Karoliine Kreutzwald, Olivia Kreutzwald   1   1  
45-53 210, Anu Saks, Ülle Saks   1   1  
45-53 228, Priit Pooden, Meena Pooden 1     1  
45-53 232, Tõnis Saag, Piret Saag, Uku Saag, Ott Saag 1     1  
45-53 71, Indrek Kaseorg, Anneli Kaseorg, Emma-Maria, Andr 1     1  

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 98 Martin Vilismäe, Sander Linnus 0:13:44 0
2 24 Karel-Sander Kljuzin, Reigo Teervalt 0:14:04 0
3 207 Marek Mäoma, Revo Lumpre 0:14:42 0
4 19 Marius Aave, Uku-Laur Tali 0:14:50 0
5 216 Tomi-Andre Piirmets, Markus Rene Pae 0:15:02 0
6 136 Mattis Jaama, Kristjan Linnus 0:15:06 0
7 146 Rimmo Rõõm, Kaarel Kullamaa 0:15:09 0
8 215 Olari Orm, Mikk Laur 0:15:56 0
9 159 Tanel Kalm, Janoš Nikopensius 0:16:44 0
10 16 Marek Võsu, Aivar Lankov 0:16:49 0
11 203 Allar Padar, Ott Rakkaselg 0:17:04 0
12 80 Kunnar Karu, Marti Soosaar 0:17:08 0
13 208 Martin Teder, Daniel Teder 0:18:43 0
14 72 Siim Kukk, Taavi Ivan 0:19:04 0
15 153 Sven Kask, Rauno Puusepp 0:19:17 0
16 157 Kalle Tammjärv, Peep Teppo 0:20:50 0
17 139 Oleg Koshik, Karl Paul Parmakson 0:21:05 0
18 115 Antti Siima, Heimar Pehk 0:21:17 0
19 210 Karol Pärn, Kristjan Pahk 0:21:28 0
20 186 Ragnar Kekkonen, Toomas Kespre 0:21:35 0
21 122 Alo Vahtre, Kristo Oja 0:21:37 0
22 104 Kert Männik, Mario Liiva 0:22:31 0
23 147 Rasmus Kruusa, Tõnu Sikkal 0:22:44 0
24 5 Renno Rehtla, Teet Tilk 0:23:53 0
25 84 Martin Padar, Kaarel Koitne 0:25:52 0
26 211 Martin Jaakson, Aimar Jaakson 0:30:13 0
27 202 Raivo Saukand, Karl-Markus Saukand 0:57:01 6
28 199 Andreas Müürsepp, Rasmus Hannes Müürsepp 1:10:06 6

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 37 Piret Pärnik, Tea Pärnik 0:17:22 0
2 95 Kristiina Laht, Madli-Johanna Maidla 0:18:00 0
3 221 Marianne Haug, Kristiine Aluvee 0:18:06 0
4 55 Kaisa Sander, Katrina Ojavee 0:18:49 0
5 67 Jana Kink, Marili Zimmermann 0:19:27 0
6 31 Rahel Allas, Siiri Rist 0:19:59 0
7 152 Kristiina Vinkel, Katrin Vinkel 0:20:53 0
8 135 Hannula-Katrin Pandis, Kirsti Kuhi 0:21:04 0
9 141 Adele Puusalu, Linda Puusalu 0:21:26 0
10 112 Carmen Kuningas, Enna Elismäe 0:22:15 0
11 121 Triin Paabo, Anu-Liis Laar 0:22:40 0
12 138 Kaisa Aruaas, Kati Loid 0:23:13 0
13 189 Anne Sulg, Mari Palm 0:23:21 0
14 89 Geivi Lember, Laura Põder 0:24:09 0
15 23 Liisi Täht, Karin Reinberg 0:24:11 0
16 96 Marta Olvet, Jaana Olvet 0:24:18 0
17 129 Kaire Kallak, Made Vares 0:24:21 0
18 108 Katrina Sepp, Lona-Liisa Sutt 0:24:29 0
19 15 Rita Kivila, Signe Kaasik 0:25:32 0
20 127 Kelli Somelar, Eliisa Saksing 0:26:23 0
21 175 Linda Tammekivi, Kertu Simulask 0:26:28 0
22 28 Signe Pruul, Liili Vatsar 0:26:41 0
23 158 Meeli Mets, Liina Reisberg 0:26:50 0
24 174 Karolyn Krillo, Signe Rätsep 0:27:00 0
25 85 Madli-Minna Kivisaar, Triinu Siilbek 0:27:17 0
26 156 Riin Kodu, Kaili Rätsep 0:28:01 0
27 111 Mare Vahtre, Tiina Neumann 0:28:30 0
28 12 Marit Reinmets, Marie Reinmets 0:28:45 0
29 196 Triin Jäädmaa, Sigrid Sild 0:29:16 0
30 124 Ülle Põldoja, Leili Prans 0:29:22 0
31 73 Olga Mazina, Marie Kriisa 0:30:54 0
32 125 Laura Kõrgvee, Ingrid Mesila 0:30:57 0
33 92 Hedvig Vaht, Diana Romanenkova 0:31:26 0
34 18 Triin Viitmaa, Merilin Laurson 0:33:16 0
35 137 Kadri Kattai, Liisi Preedin 0:33:34 0
36 109 Katri Ahtijäinen, Laura Perillus 0:34:41 0
37 101 Kadri Raav, Marit Toome 0:35:12 0
38 3 Emakaru, Isakaru 0:37:54 0
39 83 Signe Värav, Kerli Rosenfeldt 0:39:51 0
40 213 Janne Listra , Urbe Kallais 0:39:58 0
41 86 Paula Nikolajeva, Maibel Valdmann 0:40:22 0
42 177 Kristiina Toome, Diana Viia 0:43:10 0
43 205 Iloona Vanaveski, Helle Jaaniste 0:43:16 0
44 74 Malle Elvet, Aino Sirkel 0:44:27 0
45 201 Riin Tamm, Kristel Pärn-Mägi 0:44:55 0
46 128 Gertrud Sults, Anita Makarevitš 0:45:37 0
47 34 Kairit Prits, Kaija-Liis Lehtma 0:46:17 0
48 33 Terje Kalve, Egle Kalnapenkis 0:48:22 0
49 195 Pille Tsopp-Pagan, Heli Tafenau 0:51:49 0
50 11 Aigi Lust, Sirje Siilik 1:02:01 6
51 116 Viivi Sõnitsar, Helgi Sabre 1:03:51 0

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 60 Markus Puusepp, Liisa Puusepp 0:17:07 0
2 66 Mihkel Puusepp, Luise Puu 0:17:52 0
3 220 Jaanika Kurgjärv, Olavi Allase 0:18:24 0
4 154 Maria Metsaorg, Erkki Mäeorg 0:18:47 0
5 132 Eva-Stina Kerner, Tarmo Anton 0:19:28 0
6 71 Laurits Puust, Anni Rava 0:19:59 0
7 155 Hannes Veide, Airi Alnek 0:20:12 0
8 130 Peeter Liik, Kairi Kaare 0:20:25 0
9 131 Eva-Maria Truusalu, Jaagup Truusalu 0:21:00 0
10 140 Merilin Vahtra, Verner Mägi 0:21:30 0
11 99 Kaia Kivikas, Tõnis Uiboupin 0:21:37 0
12 176 Kaarel Uba, Kerli Kostin 0:21:50 0
13 103 Liisa Raudkepp, Timmo Kuusk 0:22:14 0
14 94 Merili Naaber, Marek Küünarpuu 0:22:27 0
15 25 Egle Pääslane, Matis Pääslane 0:22:29 0
16 91 Lauri Vesnenko, Aiki Schneider 0:22:53 0
17 178 Tarvo Kiudma, Agris Ambos 0:23:02 0
18 87 Merike Randoja, Marko Sooru 0:23:25 0
19 172 Irmen Noormaa, Marko Mikk 0:23:44 0
20 117 Erik Amor, Hanna Vask 0:24:17 0
21 118 Ave Ansper, Ott Toomsalu 0:24:22 0
22 10 Kelli Hanschmidt, Oliver Hanschmidt 0:25:04 0
23 17 Preet Russak, Laura Paide 0:25:11 0
24 198 Lauri Sõõro, Aike Randmann 0:26:10 0
25 161 Külli Kori, Mati Sõber 0:26:20 0
26 79 Margit Rõõm, Raivo Rõõm 0:27:27 0
27 144 Hanna-Liisa Roosileht, Ert Morel 0:27:41 0
28 120 Mihkel Ilisson, Anni Allikalt 0:27:54 0
29 100 Jaanus Liigand, Piia Liigand 0:28:03 0
30 163 Henry Olde, Airika Teearu 0:28:42 0
31 75 Alari Kangur, Sirelin Schneider 0:30:24 0
32 59 Kerli Hurt, Andres Luuk 0:30:30 0
33 206 Raimo Kurg, Kertu Kurg 0:30:41 0
34 148 Hendrik Mikk, Piret Ereline 0:31:26 0
35 164 Rauno Kuusemets, Liisa Veerla 0:32:31 0
36 113 Tõnis Laasfeld, Maris-Johanna Tahk 0:38:43 0
37 173 Vahur Veeroja, Anneli Soop 0:42:03 0
38 123 Kati Tammjärv, Karel Tammjärv 0:42:50 0
39 209 Meelis Teder, Karmel Teder 0:43:23 0
40 181 Rein Vares, Hanna-Liisa Vares 0:47:38 0
41 219 Greete Jalast, Raul Jalast 0:56:17 6
42 126 Liis Saar, Siim Sepp 1:14:41 0
43 88 Kristiina Malm, Allar Org 1:34:10 6

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 142 Hendrik Rull, Georg Caius Kutsar 0:15:13 0
2 64 Andres Rõõm, Marten Soeson 0:15:48 0
3 27 Kevin Hallop, Andres Aruots 0:16:13 0
4 26 Kaarel Hendrik Zernant, Krister Kasemaa 0:16:41 0
5 212 Mark Ficher, Henrik Hanson 0:19:16 0
6 217 Kristjan Kullamaa, Frederik Veske 0:23:19 0
7 145 Alar Vaska, Heldi Marleen Lang 0:29:57 0

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 165 Silvia Luup, Emily Raudkepp 0:17:35 0
2 97 Kaisa Rooba, Kristel Kõivo 0:19:07 0
3 68 Kirke Maria Lepik, Kristiina Kuningas 0:21:12 0
4 9 Tiina-Maria Tali, Maribell Villakov 0:23:13 0
5 222 Kati Iher, Mirjam Iher 0:24:48 0
6 149 Pauliine Konsa, Karin Kruuse 0:25:30 0
7 32 Selena Tammiste, Saale Timotheus 0:25:36 0
8 78 Triin Rüütli, Laura Põldma 0:26:40 0
9 160 Elisabet Ottas, Mirjam Võsaste 0:27:09 0
10 70 Katre Uibo, Eliise Saarepera 0:29:08 0
11 81 Helen Helmet, Tuule Müürsepp 0:30:36 0

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 69 Markus Harald Pais, Kaarel Vesilind 0:18:30 0
2 166 Jürgen Kukk, Aleksander Tamm 0:19:01 0
3 40 Tanel Tamm, Martin Piilberg 0:19:33 0
4 180 Tomas Dunderdale, Jakob Veske 0:27:01 0
5 214 Mart- Erik Rand, Mihkel Renning 0:28:50 0
6 57 Andre Roos, Markus Medvetski 0:29:01 0
7 93 Askar Neumann, Joonas Mölder 0:29:33 0
8 45 Oliver Lill, Karl Kadakmaa 0:30:02 0
9 179 Hugo Gregor Kikerpill, Karl Markus Kiudma 0:30:34 0
10 42 Toomas Roosma, Mihkel Roosma 0:34:06 0
11 107 Jürgen Tihanov, Ruslan Abubakarov 0:36:51 0
12 168 Robert Pihu, Joel Ruuben Seene 0:39:19 0
13 52 Rasmus Sepp, Taavi Tamm 0:39:23 0
14 49 Robert Kiisler, Richard Prost 0:39:34 0
15 167 Paul Zupping, Artur Michelson 0:39:43 0
16 169 Mathias Loona, Uku Viispert 0:41:50 0
17 170 Mihkel Tomson, Otto Pluum 0:46:35 0
18 197 Erik Kukk, Emil Eensaar 0:54:04 6
19 190 Joosep Põllu, Peeter Pissarenko 1:00:21 0
20 50 Sander Vider, Tiina Kaljuste 1:01:39 6
21 193 Edgar Pintšuk, Edgar Margulis 1:05:30 6
22 43 Ingely Piho, Tobias Salu 1:05:37 6
23 200 Liis Possner, Rasmus Hallop 1:05:52 0
24 105 Eke Raudik, Liisi Rebane 1:18:49 6
25 194 Marten Lõhmus, Jaagup Konksi 1:27:29 6
26 106 Liis Karilaid, Martin Mõznikov 1:29:23 6
27 44 Eliisabeth Hermlin, Cardo Heinakroon 1:40:41 6
28 185 Kristjan Tiido, Robert Nirk 2:14:13 6

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 114 Lorely Kõrvel, Laura-Liis Kütt 0:21:55 0
2 8 Kertu Liisa Lepik, Elisabeth Kaldvee 0:21:57 0
3 46 Brita Sander, Marilin Riives 0:22:07 0
4 204 Katre Luikme, Kerli Unt 0:23:28 0
5 90 Kadi Sepp, Rachel Kõllo 0:28:51 0
6 54 Teele Tars, Tuule Tars 0:29:52 0
7 77 Katariina Mehide, Kristina Sidorova 0:30:00 0
8 150 Kelli Nurm, Johanna Laanoja 0:30:30 0
9 48 Ethel Uibo, Karmen Kadakmaa 0:31:52 0
10 119 Kätlin Kukk, Laura Tamm 0:33:27 0
11 192 Mari Mõttus, Pillerin Vilipuu 0:35:40 0
12 188 Hannaleena Rätsep, Elisa Martinov 0:37:51 0
13 41 Helen Ennok, Marit Vaht 0:41:17 0
14 191 Katariina Uibo, Mari Ann Jahhu 0:48:01 0
15 65 Birgit Rõõm, Liisi Puusepp 0:48:14 0
16 58 Cristel - Mariin Luik, Taisi - Kadi Tokman 0:54:09 0
17 184 Marian Sepp, Maret Merits 1:03:49 4
18 171 Mareli Vaher, Harriet Koppel 1:04:41 0
19 218 Mari Tämm, Eliise Maremäe 1:20:53 6
20 182 Elisabet Vau, Loviisa Purm 1:24:37 0
21 183 Kertu Meerits, Hilda Laidmets 1:34:47 0

Nimisponsor

 

Suursponsor

 

Avalik sektor