Tulemused, Tartu II etapp (11. mai 2016)

Pered

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 511, Meelis Merenäkk, Renno Merenäkk 0:13:28 0
2 4, Sander Lepik, Rain Lepik, Maris Lepik 0:13:57 0
3 35, Kaido Hallik, Kaur Hallik 0:14:34 0
4 505, Mihkel Tali, Tiit Tali 0:16:02 0
5 38, Robert Sander, Maiu Sander 0:16:25 0
6 61, Erik Kersna, Henri Kersna, Kristi Vassil 0:18:20 0
7 21, Riho Nõmmik, Annela Nõmmik, Karl Robert Nõm 0:18:35 0
8 519, Mariann Zernant, Tarmo Zernant, Erik Zernant 0:18:51 0
9 516, Rain Pajur, Maris Pajur, Roger Pajur 0:20:07 0
10 503, Tiit Paabo, Ralf Robert Paabo, Brigitta Paabo 0:20:57 0
11 29, Mariann Rajang, Annemai Rajang, Marten Rajang 0:24:14 0
12 522, Reinhold, Omel, Raul Omel, Kristiina Mänd 0:25:20 0
13 512, Rain Jaaksoo, Rando Jaaksoo 0:25:43 0
14 20, Marika Koplimägi, Mia Maria Koplimägi, Anni Mirel 0:26:26 0
15 518, Oliver Ploomipuu, Terle Ploomipu, Kati Lüüs Ploomipuu 0:27:22 0
16 521, Agnes Tennisberg, Katrin Gabriel 0:28:41 0
17 7, Maia Boltovsky, Taaniel Boltovsky, Sten Boltovsk 0:29:57 0
18 517, Taivi Mutso, Kaspar Mutso 0:30:36 0
19 36, Helle Hallik, Koit Hallik, Ebe Hallik 0:30:40 0
20 13, Hedi Peetsu, Mati Poolak, Martti Poolak, Mihkel Tormi Pool 0:31:10 0
21 6, Andrei Uksov, Andres Luka Uksov 0:31:58 0
22 514, Kai Koppel, Ülle Koppel, Hubert Samarüütel 0:32:15 0
23 510, Katarina Sarap, Aivar Sarap 0:32:51 0
24 508, Mart Oskar Kull, Kaarel Kull, Lauri Sarap 0:33:54 0
25 30, Kristi Lill, Lilii Lill, Andra Mikk 0:34:54 0
26 22, Piret Lood, Kevin Lood, Elise Lood 0:35:24 0
27 513, Aivar Annamaa, Maris Merivee, Mathias Lepnurm, Johannes Merive 0:35:43 0
28 501, Keiu Kask, Hanna Eliisa Rannast 0:40:58 0
29 502, Marion Mang, Karl Gustav Mang, Gregor Henrik Mang 0:42:00 0
30 515, Priit Tannik, Mattis Tannik 0:44:22 0
31 507, Sandra Ilves, Jane Ilves, Arabella Ilves 0:45:47 0
32 520, Märt Kivila, Roland Kivila 0:54:07 0
33 506, Anneli Kaasik, Rasmus Kraav, Robin Kraav 1:00:20 0

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 24 Karel-Sander Kljuzin, Reigo Teervalt 0:08:40 0
2 146 Martin Vilismäe, Arvi Anton 0:08:49 0
3 172 Mattis Jaama, Kristjan Linnus 0:10:04 0
4 181 Andres Nöps, Karl Klein 0:10:19 0
5 231 Andres Hiiemäe, Rees Juurmaa 0:10:35 0
6 153 Rimmo Rõõm, Kaarel Kullamaa 0:10:51 0
7 194 Allar Padari, Ott Rakkaselg 0:10:54 0
8 140 Heinar Vaine , Marko Teder 0:11:51 0
9 198 Raul Kangur, Indrek Mahla 0:12:30 0
10 16 Marek Võsu, Aivar Lankov 0:12:49 0
11 145 Kalle Tammjärv, Peep Teppo 0:13:15 0
12 229 Mart Kelk, Endel Jänes 0:13:46 0
13 72 Siim Kukk, Taavi Ivan 0:14:08 0
14 230 Joosep Aloel, Oliver Parv 0:14:09 0
15 130 Kaarel Koitne, Martin Padar 0:15:10 0
16 147 Olari Orm, Mikk Laur 0:15:22 1
17 135 Kert Männik, Mario Liiva 0:15:50 0
18 5 Renno Rehtla, Teet Tilk 0:16:32 0
19 191 Jüri Lember, Joosep Lember 0:19:28 0
20 210 Martin Jaakson, Aimar Jaakson 0:19:33 0
21 167 Andreas Müürsepp, Rasmus Hannes Müürsepp 0:29:17 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 37 Piret Pärnik, Tea Pärnik 0:11:42 0
2 31 Rahel Allas, Siiri Rist 0:11:57 0
3 188 Katrin Vinkel, Kristiina Vinkel 0:13:10 0
4 214 Katrina Ojavee, Kerstin Ojavee 0:14:26 0
5 148 Made Vares, Kaire Kallak 0:14:50 0
6 186 Carmen Kuningas, Anna Katt 0:14:50 0
7 136 Marta Olvet, Jaana Olvet 0:15:53 0
8 144 Kati Loid , Kaisa Aruaas 0:16:02 0
9 151 Lona-Liisa Sutt, Katrina Sepp 0:16:44 0
10 28 Signe Pruul, Liili Vatsar 0:17:16 0
11 149 Laura Põder, Geivi Lember 0:17:34 0
12 158 Mare Vahtre, Tiina Neumann 0:18:02 0
13 15 Rita Kivila, Signe Kaasik 0:18:20 0
14 173 Ülle Põldoja, Leili Prans 0:18:36 0
15 12 Marit Reinmets, Marie Reinmets 0:18:41 0
16 184 Terje Aloel, Kristiina Ojamäe 0:18:43 0
17 73 Olga Mazina, Marie Kriisa 0:19:29 0
18 23 Liisi Täht, Karin Reinberg 0:19:34 0
19 178 Karolyn Krillo, Signe Rätsep 0:19:55 0
20 150 Anne Sulg, Mari Palm 0:20:23 0
21 232 Eliisa Saksing, Merilin Saksing 0:20:24 0
22 157 Meeli Mets, Liina Reisberg 0:20:44 0
23 159 Riin Kodu, Kaili Rätsep 0:20:52 0
24 233 Aigi Lust, Sirje Siilik 0:21:50 0
25 18 Triin Viitmaa, Merilin Laurson 0:22:17 0
26 126 Madli-Minna Kivisaar , Liis Park 0:22:40 0
27 128 Hedvig Vaht, Diana Romanenkova 0:24:11 0
28 33 Terje Kalve, Egle Kalnapenkis 0:25:56 0
29 193 Anneli Sügis, Janne Urb 0:26:37 0
30 125 Laura Kõrgvee, Ingrid Mesila 0:27:41 0
31 197 Kristiina Papp, Elina Papp 0:28:13 0
32 141 Kadri Kattai, Liisi Preedin 0:30:21 0
33 182 Piret Pärlist, Evi Vaino 0:30:42 0
34 142 Pille Tsopp-Pagan, Heli Tafenau 0:30:47 0
35 34 Kairit Prits, Kaija-Liis Lehtma 0:34:30 0
36 124 Viivi Sõnitsar, Helgi Sabre 0:35:54 0
37 166 Jane Saluorg, Laura Kasearu 0:36:42 0
38 224 Riina Rešetova, Merily Tartes 0:45:14 0
39 222 Malle Elvet, Aino Sirkel 0:50:58 0

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 221 Mari Kaseväli, Tanel Kalm 0:11:04 0
2 168 Sander Mirme, Eleri Hirv 0:11:07 0
3 60 Markus Puusepp, Liisa Puusepp 0:11:13 0
4 169 Eva-Stina Kerner, Tarmo Anton 0:12:42 0
5 227 Marius Aave, Anneli Kripsaar 0:13:25 0
6 180 Tanel Vanaveski, Teele Randman 0:13:33 0
7 66 Mihkel Puusepp, Luise Puu 0:13:48 0
8 71 Laurits Puust, Anni Rava 0:14:33 0
9 127 Merili Naaber , Marek Küünarpuu 0:14:35 0
10 156 Maria Metsaorg, Erkki Mäeorg 0:14:41 0
11 25 Egle Pääslane, Matis Pääslane 0:14:47 0
12 175 Priit Vislapuu, Selin Valk 0:15:04 0
13 76 Kristi Simenson, Mihkel Rähn 0:15:40 0
14 129 Irmen Noormaa, Marko Mikk 0:16:04 0
15 171 Kristi Helekivi, Mait Kaaver 0:16:05 0
16 62 Katre Tatrik, Jürgo Väli 0:16:10 0
17 152 Hanna Vask, Erik Amor 0:16:11 0
18 200 Triin Paabo, Madis Kaasik 0:16:51 0
19 192 Hanna-Liis Hendrikson, Joosep Sarapuu 0:17:26 0
20 183 Lauri Vesnenko, Aiki Schneider 0:17:39 0
21 199 Heigo Ers, Mariethe-Piret Niglas 0:17:58 0
22 234 Mihkel Mahla, Sigrid Mahla 0:18:09 0
23 165 Rauno Kuusemets, Liisa Veerla 0:18:24 0
24 121 Mihkel Ilisson, Anni Allikalt 0:18:31 0
25 132 Merilin Vahtra, Verner Mägi 0:18:45 0
26 143 Peep Bušin, Merily Müürsepp 0:18:52 0
27 154 Liis Uusküla, Jakob Johan Lindam 0:18:56 0
28 137 Laura Pihlak, Andres Pihlak 0:19:50 0
29 59 Kerli Hurt, Kerli Hurt 0:19:58 0
30 174 Ave Ansper, Ott Toomsalu 0:20:15 0
31 211 Piret Kreutzwald, Raivo Kreutzwald 0:20:59 0
32 216 Raul Jalast, Greete Jalast 0:21:20 0
33 223 Merit Fjodorov, Marek Mäoma 0:22:15 0
34 79 Margit Rõõm, Raivo Rõõm 0:22:20 1
35 122 Maris-Johanna Tahk, Tõnis Laasfeld 0:23:30 0
36 75 Alari Kangur, Sirelin Schneider 0:24:16 0
37 17 Preet Russak, Laura Paide 0:26:41 0
38 189 Hannah Schaper, Arsen Danylyuk 0:27:19 0
39 185 Aimar Poom, Sirle Pärn 0:35:45 0
40 123 Holger Sepp, Jaanika Raud 0:39:22 0
41 138 Kristiina Malm, Allar Org 0:42:42 0

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 177 Georg Caius Kutsar, Hendrik Rull 0:09:31 0
2 27 Kevin Hallop, Andres Aruots 0:09:56 0
3 64 Andres Rõõm, Marten Soeson 0:10:07 0
4 26 Kaarel Hendrik Zernant, Krister Kasemaa 0:10:10 0
5 170 Kaarel Kuslap, Joonatan Kama 0:10:15 0
6 213 Alar Vaska, Heldi Marleen Lang 0:23:00 0

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 63 Doris Kudre, Emily Raudkepp 0:10:54 0
2 155 Silvia Luup, Marilind Reemann 0:11:32 0
3 139 Kaisa Rooba, Kristel Kõivo 0:13:12 0
4 226 Kirke Maria Lepik, Kristiina Kuningas 0:14:25 0
5 32 Selena Tammiste, Saale Timotheus 0:16:41 0
6 70 Katre Uibo, Eliise Saarepera 0:17:58 0
7 208 Pauliine Konsa, Karin Kruuse 0:18:29 0
8 78 Triin Rüütli, Laura Põldma 0:21:09 1
9 9 Tiina-Maria Tali, Maribell Villakov 0:52:32 2

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 40 Tanel Tamm, Martin Piilberg 0:11:03 0
2 225 Tanel Padar, Jürgen Kukk 0:12:16 0
3 220 Hugo Johaness Nurk, Alwksander Tamm 0:13:24 0
4 56 Karl Meus, Mihkel Tiks 0:14:06 0
5 179 Askar Neumann, Joonas Mölder 0:16:13 0
6 52 Rasmus Sepp, Taavi Tamm 0:17:08 0
7 203 Jakob Veske, Joel Ruben Seene 0:17:27 0
8 206 Taavet Tuisk, Robert Pihu 0:19:15 0
9 201 Mihkel Renning, Mart Erik Rand 0:19:23 0
10 45 Oliver Lill, Karl Kadakmaa 0:19:54 0
11 42 Toomas Roosma , Mihkel Roosma 0:20:45 0
12 53 Markus Thom Tomson, Andras Korotkov 0:20:49 0
13 43 Ingely Piho, Tobias Salu 0:21:55 0
14 50 Sander Vider, Tiina Kaljuste 0:22:18 0
15 57 Andre Roos, Markus Medvetski 0:22:31 0
16 219 Edgar Pintšuk, Edgar Margulis 0:24:31 0
17 204 Tomas Ivan Dunderdale, Otto Pluum 0:25:57 0
18 49 Robert Kiisler, Richard Prost 0:27:54 0
19 195 Eke Raudik, Liisi Rebane 0:34:16 0
20 205 Otto Kikerpill, Jakob Kaljurand 0:35:21 0
21 44 Eliisabeth Hermlin, Cardo Heinakroon 0:40:14 0
22 161 Andrei Bulõga, Laura - Maria Liiv 0:40:24 0
23 209 Kevin Uibu, - 0:47:08 0

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 187 Lorely Kõrvel, Laura-Liis Kütt 0:13:58 0
2 46 Brita Sander, Marilin Riives 0:14:55 0
3 134 Kelli Nurm, Johanna Laanoja 0:16:28 0
4 48 Ethel Uibo, Karmen Kadakmaa 0:17:23 0
5 215 Kätlin Kukk, Elis Vindisar 0:19:22 0
6 131 Kadi Sepp, Rachel Kõllo 0:20:00 0
7 217 Kertu Liisa Lepik, Elisabeth Kaldvee 0:20:52 0
8 54 Teele Tars, Tuule Tars 0:21:38 0
9 65 Birgit Rõõm, Liisi Puusepp 0:23:03 0
10 77 Katariina Mehide, Kristina Sidorova 0:25:51 0
11 218 Mari Mõttus, Mari Ann Jahhu 0:28:30 0
12 39 Angelika Sapatšuk, Hedvig Pungar 0:30:19 0
13 163 Marie Puurand, Triin Pärn 0:38:52 0
14 58 Cristel - Mariin Luik, Taisi - Kadi Tokman 0:42:15 0
15 212 Eliise Uibo, Katariina Uibo 0:47:16 0
16 207 Loviisa Purm, Elisabet Vau 0:52:51 0
17 202 Gerda Kivil, Ingrid Hiiemäe 0:53:58 0

Nimisponsor

 

Suursponsor

 

Avalik sektor