Tulemused - III etapp (5. oktoober 2016)

Pered

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 513, Allar Kivil, Ralf Kivil; Stefan Kivil 0:11:29 0
2 502, Meelis Merenäkk, Renno Merenäkk 0:11:47 0
3 35, Kaido Hallik, Kaur Hallik 0:12:04 0
4 4, Sander Lepik, Rain Lepik, Maris Lepik 0:14:38 0
5 36, Helle Hallik, Koit Hallik, Ebe Hallik 0:17:36 0
6 61, Erik Kersna, Henri Kersna, Kristi Vassil 0:17:55 0
7 21, Riho Nõmmik, Annela Nõmmik, Karl Robert Nõmmik 0:19:51 0
8 516, Harriet Koppel, Mart Koppel 0:20:09 0
9 505, Katarina Sarap, Aivar Sarap 0:20:58 0
10 509, Mart külvik, Pärtel Külvik 0:21:17 0
11 510, Reinhold Omel, Raul Omel, Kristiina Omel 0:22:09 0
12 29, Mariann Rajang, Annemai Rajang, Marten Rajang 0:26:22 0
13 518, Mirjam Aasaru, Juhan Aasaru 0:28:55 0
14 7, Maia Boltovsky, Taaniel Boltovsky, Sten Boltovsk 0:29:49 0
15 515, Uku Laur Pai, Tuule Pai 0:31:11 0
16 507, Tauno Tamm, Ivo Tamm 0:31:54 0
17 512, Kadri Simm; Lukas Tõnnisson, Joosep Tõnnisson 0:33:40 0
18 501, Rain Jaaksoo, Rando Jaaksoo 0:34:32 0
19 506, Priit Tannik, Mattis Mikael Tannik 0:35:02 1
20 508, Sandra Ilves, Jane Ilves, Arabella Ilves 0:35:54 0
21 514, Kaarel Kull, Mart Oskar Kull, Lauri Sarap 0:37:41 0
22 30, Kristi Lill, Lilii Lill, Andra Mikk 0:39:26 0
23 503, Keiu Kask, Hanna Eliisa Rannast 0:41:50 0
24 13, Hedi Peetsu, Mati Poolak, Martti Poolak, Mihkel Tormi Poolak 0:43:13 0
25 517, Marde Käärik, Simon Kalm 0:44:14 0
26 500, Anneli Kaasik, Rasmus Kraav, Robin Kraav 0:47:54 0
27 504, Tuulis Mägi, Merle Mägi, Mark Mägi, Tuule Mägi 0:48:33 0
28 6, Andrei Uksov, Andres Luka Uksov 0:49:08 0
29 511, Eva Põldman , Gitta Raichmann 1:29:40 0

Meespaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 155 Mattis Jaama, Kristjan Linnus 0:09:01 0
2 212 Marek Mäoma, Revo Lumpre 0:09:11 0
3 211 Kevin Hallop, reigo Teervalt 0:09:23 0
4 205 Andres Nöps, Karl August Ruusalepp 0:10:08 0
5 165 Kaupo Tammemäe, Joosep Tammemäe 0:10:28 0
6 180 Allar Padari, Ott Rakkaselg 0:11:18 0
7 150 Allan Roosimägi, Mikk Põdra 0:11:34 0
8 167 Raul Kangur, Indrek Mahla 0:11:38 0
9 166 Oleg Koshik, Hendrik Vija 0:11:48 0
10 182 Kalle Tammjärv, Peep Teppo 0:12:19 0
11 185 Märt Kivila, Kaur Kivila 0:12:49 0
12 72 Siim Kukk, Taavi Ivan 0:12:54 0
13 208 Henri Tees, Jürgen Tohveri 0:12:57 0
14 194 Vahur Veeroja, Karol Pärn 0:13:23 0
15 176 Rasmus Kruusa, Tõnu Sikkal 0:13:23 0
16 181 Jüri Lember, Joosep Lember 0:16:27 0
17 5 Renno Rehtla, Teet Tilk 0:17:23 0
18 190 Aimar Jaakson, Martin Jaakson 0:17:26 0
19 147 Kaarel Koitne, Sven Tennisberg 0:21:44 0
20 214 Mairo Puusepp, Jürgen Puuseoo 0:41:24 0

Naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 37 Piret Pärnik, Tea Pärnik 0:11:22 0
2 31 Rahel Allas, Siiri Rist 0:11:56 0
3 178 Linda Puusalu, Adele Puusalu 0:14:34 0
4 145 Made Vares, Kaire Kallak 0:15:31 0
5 179 Katrina Sepp, Lona-Liisa Pruks 0:16:49 0
6 142 Carmen Kuningas, Anna Katt 0:17:13 0
7 187 Linda Tammekivi, Kertu Simulask 0:17:27 0
8 139 Mare Vahtre, Tiina Neumann 0:17:59 0
9 23 Liisi Täht, Karin Reinberg 0:18:15 0
10 177 Karin Pai, Ragne Vaher 0:18:25 0
11 28 Signe Pruul, Liili Vatsar 0:18:30 0
12 146 Ülle Põldoja, Leili Prans 0:18:32 0
13 12 Marit Reinmets, Marie Reinmets 0:19:07 0
14 73 Olga Mazina, Marie Kriisa 0:19:45 0
15 156 Terje Aloel, Kristiina Ojamäe 0:19:49 0
16 79 Margit Rõõm, Terje Kalve 0:20:16 0
17 153 Kaisa Silluste, Kristi Männamets 0:20:25 0
18 15 Rita Kivila, Signe Kaasik 0:20:37 0
19 154 Hedvig Vaht, Diana Tänav 0:20:38 0
20 129 Madli-Minna Kivisaar, Triinu Siilbek 0:20:41 0
21 186 Sigrid Sild, Triin Jäädmaa 0:20:49 0
22 161 Kadri Kattai, Liisi Preedin 0:20:51 0
23 130 Katri Ahtijäinen, Liis Ott 0:21:26 0
24 202 Signe Rätsep, Karolyn Krillo 0:22:00 0
25 175 Riana Randoja, Renda Randoja 0:22:32 0
26 159 Riin Kodu, Kaili Rätsep 0:23:01 0
27 193 Maria Visnapuu, Irma Sauga 0:23:18 0
28 141 Laura Kõrgvee, Ingrid Mesila 0:27:26 0
29 149 Evi Vaino, Piret Pärlist 0:32:10 0
30 128 Ilona Vanaveski, Maie Abram 0:33:54 0
31 200 Malle Elvet, Anneli Lukason 0:35:58 0
32 34 Kairit Prits, Kaija-Liis Lehtma 0:41:42 0
33 160 Viivi Sõnitsar, Helgi Sabre 0:51:28 0
34 143 Raili Lass, Elvi Süllust 1:06:13 0

Segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 152 Sander Mirme, Eleri Hirv 0:10:17 0
2 191 Arvi Anton, Minna Kuslap 0:10:21 0
3 170 Erkki Mäeorg, Maria Metsaorg 0:10:42 0
4 215 Marko Teder, Liisa Puusepp 0:11:40 0
5 131 Tanel Kalm, Mari Kaseväli 0:12:01 0
6 66 Mihkel Puusepp, Luise Puu 0:12:35 0
7 125 Merili Naaber, Marek Küünarpuu 0:13:18 0
8 10 Kelli Hanschmidt, Oliver Hanschmidt 0:14:02 0
9 71 Laurits Puust, Anni Rava 0:15:53 0
10 124 Mihkel Ilisson, Anni Allikalt 0:16:23 0
11 157 Hanna Vask, Erik Amor 0:16:33 0
12 122 Laura Pihlak, Andres Pihlak 0:17:04 0
13 218 Katre Tatrik, Jürgo Väli 0:17:09 0
14 168 Külli Kori, Mati Sõber 0:17:56 0
15 144 Kristiina Rull, Alo Rull 0:19:06 0
16 25 Egle Pääslane, Matis Pääslane 0:19:19 0
17 148 Irmen Noormaa, Marko Mikk 0:20:24 0
18 75 Alari Kangur, Sirelin Schneider 0:21:01 0
19 123 Lauriine Kalajas, Joonas Tomingas 0:21:08 0
20 158 Ingrid Kiitam, Urmo Kiitam 0:21:21 0
21 126 Maris-Johanna Tahk, Tõnis Laasfeld 0:23:46 0
22 17 Preet Russak, Laura Paide 0:23:55 0
23 192 Aira Ferschel, Rauno Laiv 0:25:16 0
24 206 Linda Lukas, Tõnis Lukas 0:26:16 0
25 169 Tiina Timmotalo, Tanel Tokman 0:28:42 0

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 64 Andres Rõõm, Marten Soeson 0:09:05 0
2 140 Hendrik Rull, Georg Caius Kutsar 0:10:43 0
3 26 Kaarel Hendrik Zernant, Krister Kasemaa 0:10:49 0
4 217 Henrik Hanson, Richard Annilo 0:15:28 0
5 216 Alar Vaska, Heldi Marleen 0:21:06 0

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 63 Doris Kudre, Emily Raudkepp 0:10:57 0
2 184 Kristel Kõivo, Kaisa Rooba 0:11:13 0
3 164 Edith Pärnik, Johanna Ets 0:13:16 0
4 32 Selena Tammiste, Saale Timotheus 0:13:50 0
5 9 Tiina-Maria Tali, Maribell Villakov 0:15:58 0
6 70 Katre Uibo, Eliise Saarepera 0:16:08 0
7 183 Pauliine Konsa, Karin Kruuse 0:18:11 0
8 213 Sarah Lannes, Sandra Lannes 0:19:36 0

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 69 Markus Harald Pais, Kaarel Vesilind 0:10:34 0
2 209 Jürgen Kukk, Uku Vill 0:10:56 0
3 40 Tanel Tamm, Martin Piilberg 0:13:29 0
4 199 Jakob Veske, Taavet Tuisk 0:14:51 0
5 203 Hugo Johannes Nurk, Aleksander Tamm 0:15:10 0
6 151 Askar Neumann, Joonas Mölder 0:15:50 0
7 132 Eke Raudik, Karl Kristjan Kadakmaa 0:17:57 0
8 210 Robert Sander, Robin Suurpere 0:18:12 0
9 42 Toomas Roosma, Mihkel Roosma 0:18:32 0
10 135 Jürgen Tihanov, Iris Lukin 0:24:43 1
11 196 Robert Kiisler, Ruslan Abubakarov 0:25:17 0
12 56 Karl Meus, Mihkel Tiks 0:26:53 0
13 197 Madis Roosma, Otto Pluum 0:27:43 0
14 57 Andre Roos, Markus Medvetski 0:27:51 0
15 133 Hugo - Robin Õigus, Iris Altmets 0:28:32 1
16 219 mariann Zernant, Erik Marten Zernant 0:28:57 0
17 50 Sander Vider, Tiina Kaljuste 0:29:30 1
18 43 Ingely Piho, Tobias Salu 0:34:03 0
19 44 Eliisabeth Hermlin, Cardo Heinakroon 0:35:47 1
20 137 Martin Mõznikov, Laura Liiv 0:38:54 1
21 163 Liis Rossner, Pärt Kõrgesaar 0:42:46 0
22 172 Rasmus Hannes Müürsepp, Kaur Erik Kuum 1:09:20 0

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Võistluspaar Aeg Trahv
1 173 Lorely Kõrvel, Johanna Laanoja 0:13:49 0
2 46 Brita Sander, Marilin Riives 0:14:14 0
3 201 Kertu Liisa Lepik, Elisabeth Kaldvee 0:14:17 0
4 48 Ethel Uibo, Karmen Kadakmaa 0:17:07 0
5 54 Teele Tars, Tuule Tars 0:20:03 0
6 65 Birgit Rõõm, Liisi Puusepp 0:20:57 0
7 207 Gerda Kivil, Kätlin Kukk 0:23:32 0
8 77 Katariina Mehide, Kristina Sidorova 0:23:35 0
9 127 Kadi Sepp, Rachel Kõllo 0:24:10 0
10 138 Grete Võro, Marie Puurand 0:27:08 0
11 41 Helen Ennok, Marit Vaht 0:31:20 0
12 204 Johanna Nurk, Katariina Uibo 0:31:55 0
13 136 Vanessa Vulf, Rica Rüütel 0:33:44 0
14 58 Cristel - Mariin Luik, Taisi - Kadi Tokman 0:45:40 3
15 189 Simone Nairis, Liisa-Lotta Jaakson 1:06:31 0
16 195 Loviisa Purm, Elisabet Vau 1:12:34 0