Uudised

Linnasprindil on plaanis suured muudatused

Linnasprindi 12. hooaja alguseni on jäänud veidi vähem kui kuu ning registreerimine on täie hooga käima läinud. Algav Linnasprindi aasta on aga mitmeti erinev viimastest aastatest ning toob endaga kaasa mitmeid uudiseid ning uuendusi.

Alma Linnasprindi Tallinna etapil võidutsesid Olga Andrejeva ja Marek Karm

Eile, 20. septembril toimunud paarisorienteerumisvõistluse Alma Linnasprindi etapil oli üle 200 osaleja, kes võtsid omavahel mõõtu kaheksas erinevas võistlusklassis.

Täna lõpetab Alma Linnasprint Tallinna hooaega

Täna, 20.septembril lõpetab Alma Linnasprini võistlus Tallinas järjekordset hooaega. Eelregistreerimine on lõppenud ning tänaseks on end kirja pannud ligi 200 võistlejat, kuid kõik kes veel registreerinud ei ole aga tahaks tulla, siis te saate end ka  koha peal kirja panna!

 

 

11. hooaja lõpuni jäänud veel 2 etappi

Alma Linnasprindi 11. hooaja lõpust lahutab veel 2 etappi. Esimene nedest toimub juba 20. septembril Tallinnas, Vabaduse väljakul ning teine 4. oktoobril Tartu raekoja platsis.

Augusti ööetapid esmakordselt ühisstardist

Suvine Pärnu võistlus on selja taga ning augustis ootavad kõiki linnasprindi sõpru ees kaks uuenduslikku ning põnevat öist etappi Tartus. Öistele etappidele sööstavad kõik linnasprintlased esmakordselt ühisstardist!