Uudised

Tartu etapi osaleja meelespea

Edukaks võistluseks ja sujuvale korraldusele kaasa aitamiseks ole hea ning loe enne võistlusele siirdumist läbi järgmised olulised punktid:

  1. Kell 15.30 avame Raekoja platsil registratuuri ning saad stardimaterjalid välja võtta. Palun vaata eelnevalt stardiprotokollist järele oma võistlusnumber, et tagada kiirem ja ladusam korraldus. Stardinimekirja leiad siit: http://linnasprint.ee/registreerimine/tartu/stardinimekiri/.
  2. Kui registreerusid hooajale, otsi oma võistlusnumber üles ning suundu otse stardikoridori. Need, kes oma numbri meile hoiule andsid, saavad selle kätte registratuurist.
  3. Stardi avame kell 16.00 ning sulgeme kell 18.30 – võid startida selles vahemikus endale sobival ajal.
  4. Teisel etapil ootab ees valikorienteerumine, kus tuleb läbida 4 kohustuslikku punkti ning 4 saate ise valida. Kaardi saad kätte stardis, palume paari peale võtta ühe kaardi. Tuletame meelde, et kogu rada tuleb läbida paarilisega koos!
  5. Kogu võistluse aja on avatud ka paki- ja riidehoid, kuid me ei võta vastutust sinna jäetud väärisesemete eest. Enne väljakult lahkumist kontrolli kindlasti ka infostendi, sest ehk oled just Sina võitnud loosiauhinna!
  6. Kohvik Pierre kostitab võistlusele järgneva nädala jooksul kõiki Linnasprindi võistlusnumbri alusel 20% soodustusega.
  7. Autasustamine toimub ca kell 19.00. Palume võitjatel kohal olla, sest kõiki auhindu ei ole meil riknemistähtaja tõttu võimalik säilitada.

Edukat võistlust ning kohtumiseni stardis!