Uudised

Alma Linnasprindi võistlussarjas uus võistluspaik ja ajavõtusüsteem

Alma Linnasprindi 11. hooaja avaetapini on jäänud mõned päevad vähem kui kuu ning kätte on jõudnud aeg, mil soovijad saavad end etappidele registreerima hakata. Nagu traditsiooniks on saanud, siis ka sel aastal alustab Linnasprindi võistlussari Tartus, kuid sedapuhku mitte kesklinnas, vaid linnasprintlaste jaoks sootuks uuel maastikul - Annelinnas. Algava hooaja I ja II etapp toimuvad Annelinna orienteerumiskaardil ning kolmas etapp liigub juba linnasprintlastele tuttavale maastikule, kesklinna.

Teiseks ja ühtlasi ka suurimaks uuenduseks algaval hooajal on professionaalsema ja täpsema SI ajavõtusüsteemi kasutuselevõtt - pikalt kaalutud ja oodatud otsus, kuid nüüd on see aeg käes. SI ajavõtusüsteemi kasutuselevõtt aitab parandada võistluse kvaliteeti, tagada ausa mängu põhimõtete järgimise, saada tulemused juba hetk peale finišeerimist, jälgida tulemusi interneti vahendusel reaalajas jne.

Registreerimine 11. hooaja Linnasprindi etappidele on avatud. Võimalik on end registreerida nii terveks hooajaks korraga kui ka igale etapile eraldi. Kogu hooajale registreerides saab iga osaleja nimelise numbri, millega igal võistlusetapil uhkelt osalemas käia. Ootame kõiki vanu ja uusi linnasprintlasi avastama uusi radu, nii et pane end etappidele juba täna kirja ning kohtume juba esimesel etapil, mis Tartus toimub 5. aprillil ja Tallinnas 3. mail!