Uudised

Juba täna stardib Alma linnasprindi 2017 aasta teine Tartu etapp

Täna, 17.mai, kell 16.00 saab alguse Alma Linnasprindi järjekordne Tartu etapp. Kui mõned nädalad tagasi avas Linnasprint oma hooaega Tallinas, siis täna on Tartus toimumas juba selle hooaja teine etapp. 

Tartu teisele etapile on eelregistreerunud ligemale 250 spordisõpra. Registreerunute seas on nii suurepäraseid jooksjaid eesotsas Sander Linnusega, kui ka tugevaid orienteerujaid ja mitmekordseid Eesti meistrivõistluste medaliste näiteks Marianne Haug ja Rimmo Rõõm. Lisaks nimetatutele on võistlusest osa võtmas suur hulk perekondi ja koole, kellest mõnede linnaspridni osalusstaaž küündib juba kaugete aastate taha. 

Kui sa ei ole end eelregistreerudes veel kirja pannud, siis äna alates kella 16.00 st on end võimalik registreerida ka võistluskeskuses kohapeal, mis asub Annelinnas, Eedeni keskusest üle tee. Jälgi siniseid Alma telke ning sa ei saa eksida!

Alma Linnasprint on paarisorienteerumisvõistlus, mis populariseerib ja tutvustab orienteerumist. Võistlus on jõukohane absoluutselt igas eas ja vormis inimestele.

Kohtumiseni võistlusel!