Uudised

Eile lõppenud Pärnu hooajal võidutses segapaar Raio Piiroja ja Anu Teppo

Eile, 26. juuli õhtupoolikul võtsid linnasprintlased taaskord mõõtu Pärnu rannas. Võistlustules oli veidi enam kui 40 võistluspaari ja perekonda, kes omavahel selgitasid välja iga vanuserühma etapi parimad ning ühtlasi selgusid ka kahe Pärnus toimunud etapi koondtulemused.

Pärnu II etapi parima segapaarina võidutses endine jalgpallur Raio Piiroja ja tema paariline Anu Teppo, kes tänu sellele võitsid samas arvestuses ka pärnu hooaja. Parima meespaarina II etapil olid Marek Nõmm ja Timmo Jeret. Kõige kiirem naispaar oli Kiriti Rebane ja Viivi-Anne Soots. Täpsemate tulemustega saate tutvuda Pärnu etapi tulemuste lehel.

Linnasprindi hooaeg aga ei ole Pärnu hooaja lõppemisega veel kaugeltki läbi. Juba 2 nädala pärast, 9. Augustil tehakse linnasprindi võistluse ajalugu ning esmakordselt starditakse Tartus Raadi mõisapargis öisele etapile ühisstardist.  Tegemist on täiesti uue formaadiga, kus öisele linnasprindi etapi start antakse täpselt kell 23.00 ning kõik registreerunud võistlejad saavad 3-4 km pikkusele võistlusdistantsile startida koos. Samuti toimub ka 23. augustil öine teateorienteerumine ühisstardist.

Ära maga maha suurepärast seiklust öisel linnasprindi rajal ning REGISTREERU juba täna!