Uudised

11. hooaja lõpuni jäänud veel 2 etappi

Alma Linnasprindi 11. hooaja lõpust lahutab veel 2 etappi. Esimene nedest toimub juba 20. septembril Tallinnas, Vabaduse väljakul ning teine 4. oktoobril Tartu raekoja platsis.

Alma linnaspridni hooaeg on terv aasta jooksul väisanud erinevaid eesti linnasid ning asukohti ning nüüd siis pannakse 11. hooajale väärikas punkt. Eelregistreerimine Tallinna etapile toimub kuni 18. septembri südaööni, kuid hilised ärkajad saavad end võistlusele registreerida veel ka koha peal.

Hea meel on teatada, et 4. oktoobril Tartus toimuv etapp on taaskord tagasi kolinud Tartu raekoja platsi, mis on läbi linnasprindi ajaloo olnud muutumatu, kuni möödunud kevadeni, mil korraldajad otsustasid pakkuda kõikidele huvilistele ka veidi vähem tuntud maastikku Annelinnas. Nüüd oleme aga tagasi Tartu raekoja platsil ja Toomemäel ning paneme 11. hooajale seal ka väärika punkti. Soodsaim registreerimine Tartu etapile lõpeb 25. septembril, kuid eelregistreerimine kodulehel kestab kuni 2. oktoobril südaööni. Samuti on kõigil võimalik võistlusele registreeruda ka koha peal!

Pane end ja oma sõbrad kirja ning kohtume Linnasprindi stardis!