Uudised

Täna lõpetab Alma Linnasprint Tallinna hooaega

Täna, 20.septembril lõpetab Alma Linnasprini võistlus Tallinas järjekordset hooaega. Eelregistreerimine on lõppenud ning tänaseks on end kirja pannud ligi 200 võistlejat, kuid kõik kes veel registreerinud ei ole aga tahaks tulla, siis te saate end ka  koha peal kirja panna!

 

 

Tallinna viimasel etapil on tegemist valikorienteerumisrajaga, kuis maastikule märgistatud 12 kontrollpunktist tuleb kokku ära võtta kaheksa, kuid arvestama peab seda et nedest kaheksast punktist 2 on igale võistluspaarile siiski ette antud. 

Täna toimuval etapil selgitatakse välja nii II etapi parimad paarisorienteerujad, kuid lisaks neile selguvad ka kogu Tallinna hooaja võitjad ja ka parimad koolid. Hooaja alguses lubatud AS SkanHolz poolt välja pandud aiamaja loositakse välja juba 2 nädala pärast Tartus, mil lõppeb kogu Alma Linnasprindi 11. Hooaeg. Aiamja võitmiseks tuleb osaleda siis ühe linna (Tallinn, Tartu või Pärnu) kõikidel etappidel. 

Kui sa ei ole end veel kirja pannud, siis registreerimine koha peal avatakse juba kell 16.30 ning startida saab ajavahemikul 17.00-19.00. Kui ise starti ei jõua, siis sõprade edenemisele saad kaasa elada kodulehel olevast Live tulemuste lingilt!

Kohtumiseni stardis !