Uudised

Alma Linnasprindi Tallinna etapil võidutsesid Olga Andrejeva ja Marek Karm

Eile, 20. septembril toimunud paarisorienteerumisvõistluse Alma Linnasprindi etapil oli üle 200 osaleja, kes võtsid omavahel mõõtu kaheksas erinevas võistlusklassis.

Segapaaride arvestuses läks esikoht pikamaajooksjast Olga Andrejeva’le ja tema orienteerujast paarilisele  Marek Karm’ile. Neile järgnesid Erika Uotila ja Sander Vaher ning kolmandaks tulid selles võistlusklassis Merill Mägi ja Lauri Lähtmäe. Meeste arvestuses olid parimad Rain Seepõld ja Raido Mitt, kes edastasid teisekoha paari Sergei Rjabõškin/Aleksand Kuleshov kõigest 14 sekundiga. Naistest olid edukaimad orienteerujad Adele Puusalu ja Piibe Tammemäe.

Lisaks individuaalarvestusele selgitati välja ka Tallinna ja Harjumaa edukaimad koolid, kes läbi hooaja aktiivsemalt ja tulemuslikumalt Linasprindi etappidel osalenud. Gümnaasiumide arvestuses oli parim kool Tallinna Reaalkool ning põhikoolide arvestuses oli edukaim Kajamaa kool.

„ Võistlus oli igati meeleolukas ning pakkus rohkelt võimalusi nii professionaalsele orienteerujatele kui ka esmakordsele osalejale“ sõnas ürituse peakorraldaja Tauri Tilk, kelle eestvedamisel on Alma Linnasprindi võistlust veetud juba 11 aastat.

Alma Linnasprindi 11. hooaja lõpetab 4. oktoobril Tartu Raekoja platsis toimuv võistlus, mis on heaks võimaluseks tulla tutvuma orienteerumisega tuttavas ja turvalises keskkonnas, kus igaüks saab hakkama. Kogu info tulevase võistluse kohta on kättesaadav võistluse kodulehel www.linnasprint.ee