Uudised

Linnasprindil on plaanis suured muudatused

Linnasprindi 12. hooaja alguseni on jäänud veidi vähem kui kuu ning registreerimine on täie hooga käima läinud. Algav Linnasprindi aasta on aga mitmeti erinev viimastest aastatest ning toob endaga kaasa mitmeid uudiseid ning uuendusi.

Sel hooajal pakume põnevust ka neile, kellel sõber või kaaslane osaleda ei saa - avatud on individuaalklass. Iga osaleja saab kirja aja ja tulemuse, kuid eraldi auhinnalisi kohti siin välja ei jagata. Kui huvi võistlusklassi vastu on suur, siis kindlasti saab sellest tulevikus ka eraldi võistlusarvestus.

Anname ka teada, et Linnasprindi 12. hooajal ei ole toimumas ei Tallinna ega ka Pärnu etappe, vaid üksnes Tartu etapid, mis leiavad aset Tartu Raekoja platsil ja Toomemäel (10. aprill, 15. mai ja 25. september). Oluline on ka see, et läbi aegade tavaks saanud kolmapäev on sellest hooajast asendunud teisipäevaga!

Registreerimine Linnasprindi 12. hooaja etappidele on avatud ning nii nagu varasematel hooaegadel on võimalus registreeruda võistlussarja korraga kas terveks hooajaks või siis iga etapi kaupa eraldi.

Tutvu võistlusjuhendiga ning registreeru juba täna!

Meeleolukaid elamusi Linnasprindi võistlusradadel!