Uudised

Tallinna etapp ootab registreeruma

Tallinna etapi avastart antakse kolmapäeval, 20. aprillil kell 17.00 Vabaduse väljakul. Eelregistreerimine on juba käimas ning kirja saab end panna nii üksikule etapile kui kogu Tallinna hooajale. Kogu hooajale registreerunutele anname rinda nimelised võistlusnumbrid ning muretu meele, sest enne iga etappi ei pea end uuesti kirja panema. Hooajale ning soodsa hinnaga esimesele etapile saab registreeruda kuni 11. aprillini. Viimane võimalus etapile eelregistreerumiseks on 18. aprilli südaööni ning seejärel saab end kirja panna võistluskeskuses kohapeal. Kõiki finišeerujaid kostitame Alma toodetega ning need, kes mõlemast Tallinna etapist osa võtavad, osalevad sügisel ka SkanHolzi poolt välja pandud aiamaja loosis. Registreeru SIIN

Loosiauhinnad ootavad omanikke

Meil jäid Tartu etapil mõned loosiauhinnad omanikuta ning ootavad kätteandmist. Kui leiad oma nime siit nelja hulgast, siis kirjuta aadressile linnasprint@meeleolusport.ee ja lepime kokku, kuidas asjad sinuni jõuavad:

* Kadri Raav - jäätisekast,
* Kertu Kurg- Tasku keskuse kinkekaart,
* Kai Koppel - kingitus Dove´ilt,
* Laurits Puust - kingitus The Body Shopilt.

Tartu etapi tulemused

Juubelihooaeg sai väärika alguse - hooaja esimesel etapil Tartus osales 234 õnnelikku paari ja perekonda. Meil on hea meel, et aitasite Tartu tänavatelt viimase lume poriseks talluda ning lihvisite Toomemäe nõlvad siledamaks. Tulemused on leitavad SIIN.  Aitäh kõigile osalejatele, kohtume Tartus taas 11. mail!

Tartu etapi osaleja meelespea

Edukaks võistluseks ja sujuvale korraldusele kaasa aitamiseks ole hea ning loe enne võistlusele siirdumist läbi järgmised olulised punktid.

Siseorienteerumine Taskus

Laupäeval, 26. märtsil pakume traditsiooniliselt võimalust etapieelseks soojenduseks. Ootame Sind Tasku keskuses kell 12-15, kus on täiesti tasuta läbimiseks siseorienteerumisrada ning anname kätte ka võistlusnumbrid, et 30. märtsil rajalepääsemine sujuvamalt kulgeks. Kohtumiseni!