26. märts 2009

NAISED

 

 

 

 

 

I etapp

Koht

Paar

 

Start

Finiš

Aeg

Punktid

1.

Grete Gutman ja Liina Tšernov

N

0:07:00

0:19:28

0:12:28

100,00

2.

Liis Johanson ja Piibe Tammemäe

N

0:48:00

1:00:34

0:12:34

80,00

3.

Maria Zuravskaja ja Mariann Sulg

N

0:18:00

0:32:04

0:14:04

70,00

4.

Karmen Alnek ja Eleri Hirv

N

1:36:00

1:50:15

0:14:15

60,00

5.

Ly Trei ja Eva-Maria Ehala

N

1:39:00

1:54:22

0:15:22

50,00

6.

Liina Palu ja Kairi Paat

N

0:26:00

0:41:31

0:15:31

45,00

7.

Kristi Alnek ja Airi Alnek

N

0:24:00

0:39:44

0:15:44

40,00

8.

Elo Saue ja Kaia Kivikas

N

1:38:00

1:53:56

0:15:56

36,00

9.

Mari Vaiksaar ja Natalija Garankina

N

0:02:00

0:19:28

0:17:28

32,00

10.

Triin Tekko ja Liina Remm

N

0:31:00

0:49:40

0:18:40

28,00

11.

Katre Holland ja Anne Must

N

0:30:00

0:49:26

0:19:26

24,00

12.

Grete Kuura ja Helerin Margus

N

0:17:00

0:37:05

0:20:05

21,00

13.

Ave Kongo ja Eveli Õigus

N

0:14:00

0:34:12

0:20:12

18,00

14.

Anne Arold ja Ülle Põldoja

N

0:55:00

1:15:26

0:20:26

16,00

15.

Siiri Säks ja Airi Juhanson

N

1:08:00

1:28:44

0:20:44

14,00

16.

Sofia Zdobnõh ja Triin Johanson

N

1:44:00

2:05:13

0:21:13

12,00

17.

Kätlin Kalve ja Terje Kalve

N

1:01:00

1:22:24

0:21:24

10,00

18.

Danica Kubi ja Lenne Jalajas

N

1:30:00

1:51:53

0:21:53

8,00

19.

Krõõt Laesson ja Kirke Kukumägi

N

1:49:00

2:11:01

0:22:01

6,00

20.

Liina Soonvald ja Riin Kadarik

N

1:42:00

2:08:04

0:26:04

4,00

21.

Liivi Tafenau ja Johanna Liisa Eichenbaum

N

1:03:00

1:29:18

0:26:18

2,00

22.

Silvia Kuusk ja Kadri Allese

N

1:22:00

1:49:05

0:27:05

1,00

23.

Airi Oru ja Silja Seire

N

0:38:00

1:08:11

0:30:11

1,00

24.

Kaidi Mäe ja Pille Park

N

1:45:00

2:16:22

0:31:22

1,00

25.

Kärt Urgand ja Anna-Helena Kase

N

0:23:00

0:56:56

0:33:56

1,00

26.

Irma Sauga ja Eveli Pung

N

0:09:00

0:43:32

0:34:32

1,00

27.

Kadri Okas ja Jaanika Pihla

N

0:46:00

1:21:52

0:35:52

1,00

28.

Kadri Limberg ja Anneli Roosaar

N

1:40:00

2:16:10

0:36:10

1,00

29.

Olga Mazina ja Piret Verte

N

1:33:00

2:13:34

0:40:34

1,00

             
             

MEHED ja SEGAPAARID

 

 

 

 

 

I etapp

Koht

Paar

 

Start

Finiš

Aeg

Punktid

1.

Markus Puusepp ja Alar Assor

M

0:45:00

0:55:43

0:10:43

100,00

2.

Kenny Kivikas ja Kristo Heinmann

M

1:29:00

1:39:49

0:10:49

80,00

3.

Ragnar Pähn ja Jaan Jänes

M

1:00:00

1:11:23

0:11:23

70,00

4.

Jaagup Truusalu ja Jürgo Väli

M

0:43:00

0:54:57

0:11:57

60,00

5.

Janek Bahovski ja Jaak Teppan

M

0:15:00

0:26:58

0:11:58

50,00

6.

Mikk Põdra ja Allan Roosimägi

M

0:29:00

0:41:33

0:12:33

45,00

7.

Merike Vanjuk ja Ilmar Kink

S

2:06:00

2:18:40

0:12:40

40,00

8.

Mattias Rennel ja Kaur Kase

M

1:09:00

1:21:42

0:12:42

36,00

9.

Erki Pruul ja Taivo Paudtedder

M

0:42:00

0:55:14

0:13:14

32,00

10.

Allar Padari ja Tiit Tali

M

1:21:00

1:34:25

0:13:25

28,00

11.

Mikk Tali ja Uku Laur Tali

M

0:01:00

0:14:30

0:13:30

24,00

12.

Väino Ellamikk ja Andres Pae

M

0:16:00

0:29:35

0:13:35

21,00

13.

Kaido Hallik ja Aivar Jõgiaas

M

0:11:00

0:24:45

0:13:45

18,00

14.

Hannes Luidalepp ja Rainis Venta

M

1:41:00

1:54:50

0:13:50

16,00

15.

Kaarel Paabut ja Robert Norak

M

1:28:00

1:41:52

0:13:52

14,00

16.

Kaisa Rebane ja Erik Jaansoo

S

1:54:00

2:08:30

0:14:30

12,00

17.

Tanel Käär ja Juhan Assaru

M

0:50:00

1:05:09

0:15:09

10,00

18.

Indrek Mahla ja Raino Leopard

M

1:35:00

1:50:13

0:15:13

8,00

19.

Marti Soosaar ja Kunnar Karu

M

1:10:00

1:25:34

0:15:34

6,00

20.

Lauri Vehi ja Kristian Schone

M

0:44:00

1:00:25

0:16:25

4,00

21.

Hardo Reinart ja Risto Võsaste

M

0:08:00

0:25:28

0:17:28

2,00

22.

Tarmo Kiik ja Kalev Nõupuu

M

0:35:00

0:52:43

0:17:43

1,00

23.

Alar Linnasmäe ja Raido Sepri

M

0:27:00

0:45:08

0:18:08

1,00

24.

Andres Rõõm ja Raivo Rõõm

M

0:34:00

0:52:10

0:18:10

1,00

25.

Ott Kalamees ja Robert Kond

M

0:28:00

0:46:37

0:18:37

1,00

26.

Karl Kaupmees ja Karit Kaasik

S

1:34:00

1:53:28

0:19:28

1,00

27.

Kelli Hanschmidt ja Oliver Hanschmidt

S

0:51:00

1:11:19

0:20:19

1,00

28.

Mari-Liis Saar ja Robin Lilleorg

S

0:13:00

0:33:19

0:20:19

1,00

29.

Tõnis Jürimäe ja Katrin Lang

S

0:40:00

1:00:40

0:20:40

1,00

30.

Merike Randoja ja Rain Randoja

S

0:37:00

0:57:43

0:20:43

1,00

31.

Raul Laas ja Malle Elvet

S

1:43:00

2:05:33

0:22:33

1,00

32.

Kersti Ploom ja Valter Ploom

S

0:12:00

0:34:37

0:22:37

1,00

33.

Mari Alavere ja Andres Lillemaa

S

0:54:00

1:17:20

0:23:20

1,00

34.

Lauri Lutter ja Tõnu Mandeli

M

0:36:00

0:59:52

0:23:52

1,00

35.

Danila Ruusu ja Jelena Rudina

S

1:06:00

1:32:54

0:26:54

1,00

36.

Martin Simmermann ja Edvard Garder

M

0:06:00

0:33:23

0:27:23

1,00

37.

Laura Lang ja Teet Tilk

S

0:49:00

1:19:15

0:30:15

1,00

38.

Maibi Jõelo ja Kaino Jõelo

S

0:20:00

0:59:05

0:39:05

1,00

39.

Martin Aedma ja Arto Aponen

M

0:25:00

1:05:01

0:40:01

1,00

40.

Heigo Kosemets ja Priit Lepik

M

1:31:00

2:30:00

0:59:00

1,00

             
             

KOOLIÕPILASED - NAISED

 

 

 

 

 

 

 

Koht

Paar

 

Start

Finiš

Aeg

Punktid

1.

Margret Zimmermann ja Helen Hütt

KN

0:22:00

0:38:04

0:16:04

100,00

2.

Kaisa Sander ja Kristel Soonets

KN

0:21:00

0:38:04

0:17:04

80,00

3.

Gerli Selge ja Marili Zimmermann

KN

0:47:00

1:04:19

0:17:19

70,00

4.

Janelle Uibokand ja Lona-Liisa Sutt

KN

1:37:00

1:54:21

0:17:21

60,00

5.

Tiina Lind ja Annaliisa Tikk

KN

0:19:00

0:38:02

0:19:02

50,00

6.

Paula Merisalu ja Kristi Luha

KN

0:52:00

1:11:54

0:19:54

45,00

7.

Elis Haavasalu ja Liisi Mugu

KN

1:05:00

1:26:43

0:21:43

40,00

8.

Helen Laikoja ja Marie-Helene Lõhmus

KN

0:41:00

1:14:46

0:33:46

36,00

9.

Käthlin Kõiv ja Kristiina Rõžova

KN

0:05:00

0:49:28

0:44:28

32,00

             
             

KOOLIÕPILASED - MEHED

 

 

 

 

 

I etapp

Koht

Paar

 

Start

Finiš

Aeg

Punktid

1.

Alar Kume ja Raul Reiljan

KM

0:39:00

0:51:48

0:12:48

100,00

2.

Rasmus Saarniit ja Heiki Säks

KM

1:07:00

1:21:53

0:14:53

80,00

3.

Risto Põldsalu ja Mairo Mägi

KM

1:04:00

1:19:24

0:15:24

70,00

4.

Karl Martin Alnek ja Jan Raudik

KM

0:00:00

0:17:30

0:17:30

60,00

5.

Indrek Valge ja Kaspar Pruus

KM

0:10:00

0:28:32

0:18:32

45,00

6.

Rimmo Rõõm ja Henri Kangasniemi

KM

0:33:00

0:51:47

0:18:47

40,00

7.

Kärt Kürsa ja Karl Kürsa

KM

0:32:00

0:51:26

0:19:26

36,00

8.

Lilian Sinikalda ja Silvester Karu

KM

0:04:00

0:26:38

0:22:38

32,00

9.

Kristjan Kalve ja Kristel Kalve

KM

1:02:00

1:26:38

0:24:38

28,00

10.

Bertram Sargla ja Chris Oras

KM

0:03:00

0:43:02

0:40:02

24,00

             
             

ÜLDARVESTUS

 
             

Koht

Paar

 

Start

Finiš

Aeg

 

1.

Markus Puusepp ja Alar Assor

M

0:45:00

0:55:43

0:10:43

 

2.

Kenny Kivikas ja Kristo Heinmann

M

1:29:00

1:39:49

0:10:49

 

3.

Ragnar Pähn ja Jaan Jänes

M

1:00:00

1:11:23

0:11:23

 

4.

Jaagup Truusalu ja Jürgo Väli

M

0:43:00

0:54:57

0:11:57

 

5.

Janek Bahovski ja Jaak Teppan

M

0:15:00

0:26:58

0:11:58

 

6.

Grete Gutman ja Liina Tšernov

N

0:07:00

0:19:28

0:12:28

 

7.

Mikk Põdra ja Allan Roosimägi

M

0:29:00

0:41:33

0:12:33

 

8.

Liis Johanson ja Piibe Tammemäe

N

0:48:00

1:00:34

0:12:34

 

9.

Merike Vanjuk ja Ilmar Kink

S

2:06:00

2:18:40

0:12:40

 

10.

Mattias Rennel ja Kaur Kase

M

1:09:00

1:21:42

0:12:42

 

11.

Alar Kume ja Raul Reiljan

KM

0:39:00

0:51:48

0:12:48

 

12.

Erki Pruul ja Taivo Paudtedder

M

0:42:00

0:55:14

0:13:14

 

13.

Allar Padari ja Tiit Tali

M

1:21:00

1:34:25

0:13:25

 

14.

Mikk Tali ja Uku Laur Tali

M

0:01:00

0:14:30

0:13:30

 

15.

Väino Ellamikk ja Andres Pae

M

0:16:00

0:29:35

0:13:35

 

16.

Kaido Hallik ja Aivar Jõgiaas

M

0:11:00

0:24:45

0:13:45

 

17.

Hannes Luidalepp ja Rainis Venta

M

1:41:00

1:54:50

0:13:50

 

18.

Kaarel Paabut ja Robert Norak

M

1:28:00

1:41:52

0:13:52

 

19.

Maria Zuravskaja ja Mariann Sulg

N

0:18:00

0:32:04

0:14:04

 

20.

Karmen Alnek ja Eleri Hirv

N

1:36:00

1:50:15

0:14:15

 

21.

Kaisa Rebane ja Erik Jaansoo

S

1:54:00

2:08:30

0:14:30

 

22.

Rasmus Saarniit ja Heiki Säks

KM

1:07:00

1:21:53

0:14:53

 

23.

Tanel Käär ja Juhan Assaru

M

0:50:00

1:05:09

0:15:09

 

24.

Indrek Mahla ja Raino Leopard

M

1:35:00

1:50:13

0:15:13

 

25.

Ly Trei ja Eva-Maria Ehala

N

1:39:00

1:54:22

0:15:22

 

26.

Risto Põldsalu ja Mairo Mägi

KM

1:04:00

1:19:24

0:15:24

 

27.

Liina Palu ja Kairi Paat

N

0:26:00

0:41:31

0:15:31

 

28.

Marti Soosaar ja Kunnar Karu

M

1:10:00

1:25:34

0:15:34

 

29.

Kristi Alnek ja Airi Alnek

N

0:24:00

0:39:44

0:15:44

 

30.

Elo Saue ja Kaia Kivikas

N

1:38:00

1:53:56

0:15:56

 

31.

Margret Zimmermann ja Helen Hütt

KN

0:22:00

0:38:04

0:16:04

 

32.

Lauri Vehi ja Kristian Schone

M

0:44:00

1:00:25

0:16:25

 

33.

Kaisa Sander ja Kristel Soonets

KN

0:21:00

0:38:04

0:17:04

 

34.

Gerli Selge ja Marili Zimmermann

KN

0:47:00

1:04:19

0:17:19

 

35.

Janelle Uibokand ja Lona-Liisa Sutt

N

1:37:00

1:54:21

0:17:21

 

36.

Hardo Reinart ja Risto Võsaste

M

0:08:00

0:25:28

0:17:28

 

37.

Mari Vaiksaar ja Natalija Garankina

N

0:02:00

0:19:28

0:17:28

 

38.

Karl Martin Alnek ja Jan Raudik

KM

0:00:00

0:17:30

0:17:30

 

39.

Tarmo Kiik ja Kalev Nõupuu

M

0:35:00

0:52:43

0:17:43

 

40.

Alar Linnasmäe ja Raido Sepri

M

0:27:00

0:45:08

0:18:08

 

41.

Andres Rõõm ja Raivo Rõõm

M

0:34:00

0:52:10

0:18:10

 

42.

Indrek Valge ja Kaspar Pruus

KM

0:10:00

0:28:32

0:18:32

 

43.

Ott Kalamees ja Robert Kond

M

0:28:00

0:46:37

0:18:37

 

44.

Triin Tekko ja Liina Remm

N

0:31:00

0:49:40

0:18:40

 

45.

Rimmo Rõõm ja Henri Kangasniemi

KM

0:33:00

0:51:47

0:18:47

 

46.

Tiina Lind ja Annaliisa Tikk

KN

0:19:00

0:38:02

0:19:02

 

47.

Kärt Kürsa ja Karl Kürsa

KM

0:32:00

0:51:26

0:19:26

 

48.

Katre Holland ja Anne Must

N

0:30:00

0:49:26

0:19:26

 

49.

Karl Kaupmees ja Karit Kaasik

S

1:34:00

1:53:28

0:19:28

 

50.

Paula Merisalu ja Kristi Luha

KN

0:52:00

1:11:54

0:19:54

 

51.

Grete Kuura ja Helerin Margus

N

0:17:00

0:37:05

0:20:05

 

52.

Ave Kongo ja Eveli Õigus

N

0:14:00

0:34:12

0:20:12

 

53.

Kelli Hanschmidt ja Oliver Hanschmidt

S

0:51:00

1:11:19

0:20:19

 

54.

Mari-Liis Saar ja Robin Lilleorg

S

0:13:00

0:33:19

0:20:19

 

55.

Anne Arold ja Ülle Põldoja

N

0:55:00

1:15:26

0:20:26

 

56.

Tõnis Jürimäe ja Katrin Lang

S

0:40:00

1:00:40

0:20:40

 

57.

Merike Randoja ja Rain Randoja

S

0:37:00

0:57:43

0:20:43

 

58.

Siiri Säks ja Airi Juhanson

N

1:08:00

1:28:44

0:20:44

 

59.

Sofia Zdobnõh ja Triin Johanson

N

1:44:00

2:05:13

0:21:13

 

60.

Kätlin Kalve ja Terje Kalve

N

1:01:00

1:22:24

0:21:24

 

61.

Elis Haavasalu ja Liisi Mugu

KN

1:05:00

1:26:43

0:21:43

 

62.

Danica Kubi ja Lenne Jalajas

N

1:30:00

1:51:53

0:21:53

 

63.

Krõõt Laesson ja Kirke Kukumägi

N

1:49:00

2:11:01

0:22:01

 

64.

Raul Laas ja Malle Elvet

S

1:43:00

2:05:33

0:22:33

 

65.

Kersti Ploom ja Valter Ploom

S

0:12:00

0:34:37

0:22:37

 

66.

Lilian Sinikalda ja Silvester Karu

KM

0:04:00

0:26:38

0:22:38

 

67.

Mari Alavere ja Andres Lillemaa

S

0:54:00

1:17:20

0:23:20

 

68.

Lauri Lutteri ja Tõnu Mandeli

M

0:36:00

0:59:52

0:23:52

 

69.

Kristjan Kalve ja Kristel Kalve

KM

1:02:00

1:26:38

0:24:38

 

70.

Liina Soonvald ja Riin Kadarik

N

1:42:00

2:08:04

0:26:04

 

71.

Liivi Tafenau ja Johanna Liisa Eichenbaum

N

1:03:00

1:29:18

0:26:18

 

72.

Danila Ruusu ja Jelena Rudina

S

1:06:00

1:32:54

0:26:54

 

73.

Silvia Kuusk ja Kadri Allese

N

1:22:00

1:49:05

0:27:05

 

74.

Martin Simmermann ja Edvard Garder

M

0:06:00

0:33:23

0:27:23

 

75.

Airi Oru ja Silja Seire

N

0:38:00

1:08:11

0:30:11

 

76.

Laura Lang ja Teet Tilk

S

0:49:00

1:19:15

0:30:15

 

77.

Kaidi Mäe ja Pille Park

N

1:45:00

2:16:22

0:31:22

 

78.

Helen Laikoja ja Marie-Helene Lõhmus

KN

0:41:00

1:14:46

0:33:46

 

79.

Kärt Urgand ja Anna-Helena Kase

N

0:23:00

0:56:56

0:33:56

 

80.

Irma Sauga ja Eveli Pung

N

0:09:00

0:43:32

0:34:32

 

81.

Kadri Okas ja Jaanika Pihla

N

0:46:00

1:21:52

0:35:52

 

82.

Kadri Limberg ja Anneli Roosaar

N

1:40:00

2:16:10

0:36:10

 

83.

Maibi Jõelo ja Kaino Jõelo

S

0:20:00

0:59:05

0:39:05

 

84.

Martin Aedma ja Arto Aponen

M

0:25:00

1:05:01

0:40:01

 

85.

Bertram Sargla ja Chris Oras

KM

0:03:00

0:43:02

0:40:02

 

86.

Olga Mazina ja Piret Verte

N

1:33:00

2:13:34

0:40:34

 

87.

Käthlin Kõiv ja Kristiina Rõžova

KN

0:05:00

0:49:28

0:44:28

 

88.

Heigo Kosemets ja Priit Lepik

M

1:31:00

2:30:00

0:59:00