Öö II etapp, teateorenteerumine (23. august 2017)

Aeg ja koht

Võistlus toimub 23. augustil 2017 Tartus Eesti Rahva Muuseumi ümbruses. Start ERMi parklas kell 23:00. Finiš suletakse 00:30.

Rada

NB! Põnevama võistlusformaadi loomiseks on etapil tegu ühisstardiga. See tähendab, et esimene vahetuse jooksjad stardivad kõik koos.

Orienteeruvalt 3-4 km pikkune rada kulgeb Tartus Raadi linnaosas. Tegu on teateorienteerumise valikrajaga, kus osalejatel tuleb läbida kaks kohustuslikku ja kaheksa vabalt valitud punkti (kokku kümme punkti)

Maha on märgitud erinevad rajad - läbida tuleb kohustuslikud punktid, mis on märgitud vastava võistlusklassi kaardile. Võistlusraja start on kaardil märgistatud kolmnurga ning finiš kahe ringiga.

Iga vahelejäänud või vales järjekorras võetud punkt annab 5 trahviminutit.

Nn. teatepulgaks on SI pulk, mille esimese vahetuse läbija annab teise vahetuse läbijale vahefinišis. Osaleda vib enda pulgaga või rentida see korraldajalt. Renditud pulga kaotamise korral tuleb tasuda trahv 30 €. 

 

Võistlusklassid ja -tasud

Võisteldakse järgmistes võistlusklassides:

 • Meespaarid
 • Naispaarid
 • Segapaarid
 • Pered - lapsevanem(ad) koos ühe või enama kuni 10-aastaste (k.a.) lastega. Pereklassis osalemiseks peab võistkonnas olema vähemalt kolm liiget, kuna laps peab raja läbima koos vanemaga. Laps koos ühe vanemaga läbib esimese vahetuse ja teine vanem (kas üksi või koos teise lapsega) läbib teise vahetuse.

NB! Alla 18-aastased huvilised lubatakse starti koos vanemaga, koos seadusliku eestkostjaga või nendepoolse allkirjastatud kirjaliku nõusoleku alusel (vabas vormis).

Registreerimine

Registreerimine toimub aadressil www.linnasprint.ee. Osalustasu tuleb kanda MTÜ Meeleolusport arveldusarvele EE131010220247924227 (SEB). Selgitusse palume kindlasti kirjutada „Linnasprint“ ja arve number (nt „Linnasprint, arve 219918710“). Võistluspäeval on kohapealne registreerimine ja numbrite väljastus avatud 21:30-22:45. Võistluskeskuses ümberregistreerimise (klassi muutmine, võistleja asendamine jms.) tasu on 6 EUR.

Eelregistreerimise hind kehtib vaid õigeks ajaks tasutud makse puhul. Eelregistreerunud osaleja, kes soovib maksta osalustasu võistluspäeval kohapeal, peab seda tegema kohapealse hinnakirja järgi.

Kui soovite arvet ettevõttele, siis palume sellest teavitada linnasprint@meeleolusport.ee.

Võistlusklass

I voor (kuni 14. august)

II voor (kuni 21. august)

Kohapeal (23. august)

Põhiklass

10 EUR / paar

12 EUR / paar

16 EUR / paar

Pereklass

6 EUR / pere

8 EUR / pere

12 EUR / pere

NB! Kui sul ei ole oma SI pulka, siis lisandub SI pulga rent 1 € / pulk (kui kummalgi osalejal ei ole oma SI pulka, siis lisandub 2 € etapi kohta).

Võitja selgitamine ja autasustamine

Etapivõitjad selgitatakse aegade põhjal. Võrdsete aegade korral märgitakse protokollis kõrgemale positsioonile varem startinud võistluspaar. Kõikide etappide iga võistlusklassi esikolmikule on auhinnad, lisaks jagatakse hulgaliselt loosiauhindu. Autasustamine toimub võistluspaigas orienteeruvalt pool tundi pärast stardi sulgemist. Võidetud auhindu on võimalik kätte saada 14 kalendripäeva jooksul peale võistluse toimumist (välja arvatud riknevad tooted)!

Korraldaja

Võistlust korraldab MTÜ Meeleolusport. Võistluse peakorraldaja on Tauri Tilk. Lisainfo ja küsimused linnasprint@meeleolusport.ee või 5088458 ning www.linnasprint.ee

Oluline informatsioon

 • Kuna võistlus toimub pimedas, on osalejatel kohustuslik kaasa võtta tasku- ja/või pealambid!
 • Võistlusnumber tuleb kinnitada rinnale.
 • Võistlusnumbreid ei tohi kokku voltida.
 • Võistlejatel on võimalus kasutada riietehoidu / garderoobi.
 • Üks võistleja saab ühel etapil osaleda üksnes ühe võistluspaari koosseisus.
 • Ettevaatust liikluses, tegemist on linnaga! Rajal olles vastutab iga osaleja enda ohutuse ning tervisliku seisundi eest.
 • Osavõtumaksu ei tagastata registreerunu mitteosalemisel või ürituse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel (Force Majeure).
 • Protestitasu on 20 €, mis tagastatakse vaid protesti rahuldamise korral.

 

Toetajad