Pärnu II etapp (26. juuli 2017)

Toimumisaeg ja -koht

26. juulil 2017 Pärnu rannahoone lähistel ja rannapargis. Start avatud kell 16:30-18:30. Finiš suletakse 45 minutit pärast stardi sulgemist.

 

Rada, kaart ja SI süsteem

Orienteeruvalt 3km pikkune rada kulgeb Pärnu rannaalal ja rannapargis, stardi ja finišiga Rannahoone eest. Tegu on valikrajagakus osalejatel tuleb läbida 12-st maha märgitud punktist kaks kohustuslikku ja kuus vabatahtlikku punkti (kokku kaheksa punkti) vastavalt osaleja võistlusklassile. Võistlusraja start on kaardil märgistatud kolmnurga ning finiš kahe ringiga.

Iga vahelejäänud või vales järjekorras võetud punkt annab 5 trahviminutit.

NB! Sellest hooajast on komposterlehtede asemel kasutusel SI süsteem

Mõlemal paarilisel peab olema SI pulk. Pereklasside puhul peab olema SI pulk ühel täiskasvanul ja ühel lapsel, kes mahub pereklassi vanuselimiiti. SI pulgad kinnitatakse enne starti paelaga osaleja randmele. SI pulka ei tohi randmelt eemaldada võistluse jooksul. See eemaldatakse alles pärast finišeerimist ja andmete mahalugemist võistluse korraldajate poolt. Renditud pulga kaotamise korral tuleb tasuda trahv 30 €. 

Loe SI süsteemi õpetust üldjuhendist.

 

Võistlusklassid

Võisteldakse järgmistes võistlusklassides:

 • Põhiklass - mehed, naised, segapaarid
 • Kooliõpilased - mehed, naised (segapaarid võistlevad koos meestega)
 • Pereklass - lapsevanem(ad) koos ühe või enama kuni 10-aastaste (k.a.) lastega

Õpilased, kes lõpetavad õppeastme hooaja keskel, võivad samas õppeastmes võistelda kuni hooaja lõpuni.

Lisaks ülalmainitud klassidele, toimub arvestus ka järgnevates klassides:

 • Ettevõtted - põhiklassi osalejad, kes on registreerimisel üles andnud oma ettevõtte nime
 • Koolid - kooliiõpilased,  kes on registreerimisel üles andnud oma kooli nime

 

Registreerimine

Registreerimine toimub aadressil www.linnasprint.ee. Osalustasu tuleb kanda MTÜ Meeleolusport arveldusarvele EE131010220247924227 (SEB). Selgitusse palume kindlasti kirjutada „Linnasprint“ ja arve number (nt „Linnasprint, arve 219918710“). Võistluspäeval avatakse kohapealne registreerimine 30 minutit enne stardi avamist ning suletakse koos stardi sulgemisega. Võistluskeskuses ümberregistreerimise (klassi muutmine, võistleja asendamine jms.) tasu on 6 EUR.

Eelregistreerimise hind kehtib vaid õigeks ajaks tasutud makse puhul. Eelregistreerunud osaleja, kes soovib maksta osalustasu võistluspäeval kohapeal, peab seda tegema kohapealse hinnakirja järgi.

Et panustada oma koolile või ettevõttele karika teenimisele, tuleb registreerimisel vastavasse lahtrisse kirjutada oma kooli või ettevõtte nimi.

Kui soovite arvet ettevõttele, siis palume sellest teavitada linnasprint@meeleolusport.ee.

 

Võistlusklass I voor (kuni 17. juuli) II voor (kuni 24. juuli) Kohapeal (26. juuli)
Põhiklass 10 € / paar 12 € / paar 16 € / paar
Gümnaasiumiõpilased 6 € / paar 8 € / paar 12 € / paar
Põhikooliõpilased 6 € / paar 8 € / paar 12 € / paar
Pereklass 6 € / pere 8 € / pere 12 € / pere

NB! Kui sul ei ole oma SI pulka, siis lisandub SI pulga rent 1 € / pulk (kui kummalgi osalejal ei ole oma SI pulka, siis lisandub 2 € etapi kohta).

 

Võitja selgitamine ja autasustamine

Etapivõitjad selgitatakse aegade põhjal. Võrdsete aegade korral märgitakse protokollis kõrgemale positsioonile varem startinud võistluspaar. Kõikide etappide iga võistlusklassi esikolmikule on auhinnad, lisaks jagatakse hulgaliselt loosiauhindu. Autasustamine toimub võistluspaigas orienteeruvalt pool tundi pärast stardi sulgemist. Võidetud auhindu on võimalik kätte saada 14 kalendripäeva jooksul peale võistluse toimumist (välja arvatud riknevad tooted)!

 

Oluline lisainfo

 • Võistlusnumber tuleb kinnitada rinnale.
 • Võistlusnumbreid ei tohi kokku voltida, lõigata ega muul viisil selle kuju muuta või vähendada.
 • Võistlejatel on võimalus kasutada riietehoidu / garderoobi.
 • Üks võistleja saab ühel etapil osaleda üksnes ühe võistluspaari koosseisus.
 • Ettevaatust liikluses, tegemist on linnaga ning liiklus on kõikjal avatud! Rajal olles vastutab iga osaleja enda ohutuse ning tervisliku seisundi eest.
 • Osavõtumaksu ei tagastata registreerunu mitteosalemisel või ürituse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel (Force Majeure).
 • Protestitasu on 20 €, mis tagastatakse vaid protesti rahuldamise korral.

 

Korraldaja

Võistlust korraldab MTÜ Meeleolusport, peakorraldaja on Tauri Tilk. Lisainfo ja küsimused: linnasprint@meeleolusport.ee, +372 5088458 ning www.linnasprint.ee.

 

Toetajad