Osalejad

Öö I etapi (paarisorienteerumine) osalejad

Nr VõistlusklassEes- ja perekonnanimiEes- ja perekonnanimi
1 NaispaarAnne AroldMari Arold
2 MeespaarMati SarapMargus Sarap
3 MeespaarPeep TeppoMart Kelk
4 SegapaarPiret KreutzwaldRaivo Kreutzwald
5 NaispaarÜLLE PÕLDOJALEILI PRANS
6 NaispaarEleri HirvMerike Vanjuk
7 NaispaarMari LustKristina Metsanurk
8 PereMaido KaljurLaura-Liis Kaljur
9 PereMari-Liis KaljurLiis-Marie Kaljur
10 MeespaarTanel KalmJanoš Nikopensius
11 MeespaarMarko TederMargus Mäll
12 SegapaarSigrid sildLauri luige
13 NaispaarKarina KivikasEneli Maranik
14 NaispaarBirgit RusskaHelen Maria Tamm
15 NaispaarKadri KellamäeMadli-Minna Kivisaar
16 MeespaarRein OderNorbert Metsare
17 NaispaarBirgit RõõmMargit Rõõm
18 SegapaarTõnu IlvesElin Ilves
19 MeespaarAndres RõõmRimmo Rõõm
20 SegapaarLaura KõrgveeUrmas Kõrgvee
21 SegapaarMarili ZimmermannJoosep Aloel
22 NaispaarLiili VatsarSigne Pruul
23 SegapaarTuulis MägiMerle Mägi
24 NaispaarKätlin MuugaMarianne Birk
25 SegapaarKätlin VeberMihkel Oviir
26 NaispaarMari-Liis JänesMarleen Kirsipuu
27 SegapaarJana KinkMeelis Zimmermann
28 NaispaarHannula-Katrin PandisMarie Tammemäe
29 NaispaarMarit ReinmetsKaili Laansalu
30 NaispaarPille VinneKristine Tamm
31 NaispaarKarin LusikasSille Meikop
32 SegapaarLiisa PuuseppMartti Vister
33 SegapaarTatjana PozarnajaStanislav Tolmachev
34 MeespaarHendrik VijaKrister Kasemaa
35 MeespaarAndreas MüürseppRasmus Hannes Müürsepp
36 NaispaarMari LinnusKatrin Linnus
37 SegapaarKunnar KaruLiina Kunnus
38 SegapaarSander MändojaMariliis Hänilane
39 NaispaarKarin PaiMeeli Mets
40 SegapaarTõnu ArrakMaiken Elias
41 PereHelle HallikKaur Hallik
42 PereHarriet KoppelMart Koppel

Öö II etapi (teateorienteerumine) osalejad

Nr VõistlusklassEes- ja perekonnanimiEes- ja perekonnanimi
1 NaispaarLiili VatsarSigne Pruul
2 NaispaarÜlle PõldojaLeili Prans
3 SegapaarLiisa PuuseppMarko Teder
4 SegapaarKunnar KaruLiina Kunnus
5 NaispaarLiili VatsarSigne Pruul
6 MeespaarMarten SoesonAndres Rõõm
7 NaispaarMaire PärnBirgit Rõõm
8 SegapaarKristjan LahtAnna Talas
9 NaispaarUlvi Gerst-TalasMargit Rõõm
10 PereHelle HallikKaido Hallik
11 MeespaarOliver KüttKaarel Hendrik Zernant
12 PereLaura-Liis KaljurMaido
13 NaispaarKätlin MuugaMarianne Birk
14 SegapaarKersti TootsHassar Jurs
15 MeespaarTanel KalmKristjan Linnus
16 SegapaarKatrin LinnusSander Linnus
17 SegapaarMeelis ZimmermannMarili Zimmermann
18 NaispaarKaili LaansaluMarit Reinmets

Nimisponsor

 

Suursponsor

 

Avalik sektor