Stardinimekiri 17. mai 2017

Võistlejad on järjestatud esimese paarilise eesnime järgi

Nr Klass Tüüp 1. võistleja 2. võistleja Pereklassi ülejäänud võistlejad
22 P kool Sega Agathe Soonsein Peep Nurm  
43 Gümn Nais Age Kannumäe Kristel Kõivo  
30 P kool Mees Andras Korotkov Markus Thom Tomson  
17 P kool Mees Andre Roos Märt Kilgi  
46 Põhi Mees Andreas Müürsepp Rasmus Hannes Müürsepp  
4 Pered Pere Andrei Uksov Andres Luka Uksov  
41 Gümn Mees Andres Rõõm Marten Soeson  
236 Põhi Sega Anna Haritonova Tanel Terner  
53 Põhi Nais Anneli Soop Silva Suvi  
40 P kool Nais Birgit Rõõm Maire Pärn  
267 Gümn Nais Brita Sander Marilin Riives  
240 Põhi Nais Carmen Kuningas Laura Põder  
15 P kool Sega Eke Raudik Liisi Rebane  
250 Põhi Sega Eleri Hirv Sander Mirme  
25 P kool Sega Eliisabeth Hermlin Cardo Heinakroon  
241 Põhi Nais Emily Raudkepp Doris Kudre  
259 Gümn Nais Epp Paalberg Kaisa Rooba  
27 P kool Nais Ethel Uibo Karmen Kadakmaa  
12 Põhi Nais Evi Vaino Piret Pärlist  
34 P kool Sega Gregor Rämmal Sille Voitk  
287 Põhi Sega Helis Pajuste Meelis Muhk  
58 Pered Pere Helle Hallik Koit Hallik Ebe Hallik
283 P kool Mees Hugo Johannes Nurk Aleksander Tamm  
16 P kool Sega Hugo Robin Õigus Iris Altmets  
24 P kool Sega Ingely Piho Tobias Salu  
45 P kool Nais Ingrid Alla Lisette Hanson  
247 Põhi Sega Ingrid Kiitam Urmo Kiitam  
285 Gümn Mees Jürgen Kukk Uku Vill  
11 Gümn Mees Kaarel Vesilind Rainer Kravets  
57 Pered Pere Kaido Hallik Kaur Hallik  
59 Põhi Nais Kaisa Sander Katrina Ojavee  
261 Põhi Nais Karin Pai Ragne Vaher  
29 P kool Mees Karl Meus Mihkel Tiks  
278 P kool Nais Katariina Mehide Kristina Sidorova  
237 Põhi Nais Katre Holland Krista  
262 Põhi Nais Katri Ahtijäinen Kätlin Markvart  
42 Pered Pere Katrin Luha Adrian Luha Kaupo Luha
273 Põhi Mees Kaupo Tammemäe Joosep Tammemäe  
37 P kool Nais Kerli Tiirik Käroliina Kask  
47 P kool Nais Kertu Liisa Lepik Elisabeth Kaldvee  
26 P kool Sega Kretel Kurs Henri VIsnapuu  
271 Põhi Nais Kristiina Laht Madli-Johanna Maidla  
286 Põhi Nais Laura Joonas Marianne Haug  
252 Põhi Sega Laura Kõrgvee Urmas Kõrgvee  
253 Gümn Nais Laura-Liis Kütt Kelli Nurm  
256 P kool Nais Liset Noor Mariliis Pärn  
239 Põhi Nais Luize-Ingrid Klimova Pillerin Paukson  
260 Põhi Nais Made Vares Kaire Kallak  
242 Põhi Nais Madli-Minna Kivisaar Triinu Siilbek  
6 Pered Pere Maido Kaljur Laura-Liis Kaljur  
49 Põhi Nais Malle Elvet Aino Sirkel  
50 Pered Pere Mare Leis Piret Ehrenpreis Aino-Martina Kanger
272 Põhi Nais Maria Visnapuu Lis-Ann Kärtna  
33 P kool Nais Maricela Kallasaru Liis - Aleksandra Boisen  
9 Põhi Nais Marie Reinmets Marit Reinmets  
243 Põhi Nais Marie Tammemäe Mariliis Muuga  
7 Pered Pere Mari-Liis Kaljur Markus Kaljur Liis-Marie Kaljur
48 Põhi Sega Maris Lepik Rain Lepik  
38 Põhi Sega Maris-Johanna Tahk Tõnis Laasfeld  
274 Põhi Mees Marius Aave Uku Laur Tali  
255 P kool Mees Markkus Suun Robin Tätte  
18 P kool Mees Markus Medvetski Jürgen Tihanov  
533 Pered Pere Markus Zimmermann Meelis Zimmermann  
36 P kool Sega Markus Uibo Eva Matilda Utsal  
19 P kool Sega Martin Mõžnikov Liis Karilaid  
20 P kool Sega Martin Vellemäe Laura Liiv  
279 Põhi Mees Martin Vilismäe Rauno Laumets  
246 Põhi Sega Merili Naaber Marek Küünarpuu  
258 Põhi Sega Merilin Vahtra Verner Mägi  
245 Põhi Sega Mihkel Ilisson Anni Allikalt  
54 Põhi Sega Mihkel Puusepp Luise Puu  
254 P kool Mees Mirko Mitt Ruslan Abubakarov  
275 P kool Mees Neo Puusepp Even Puusepp  
56 Gümn Mees Oliver Kütt Kaarel Hendrik Zernant  
257 P kool Mees Oliver Lill Karl Kadakmaa  
251 Põhi Sega Peep Teppo Eliisa Saksing  
268 Põhi Nais Pille Vinne Kristine Tamm  
528 Pered Pere Piret Kreutzwald Olivia Kreutzwald Raivo Kreutzwald, Karoliine Kreutzwald
44 Põhi Nais Piret Pärnik Edith Pärnik  
530 Pered Pere Priit Tannik Mattis Tannik  
248 Põhi Mees Raigo Mitt Siim Karukäpp  
284 Põhi Nais Raili Lass Elvi Sülluste  
288 Põhi Mees Rain Eensaar Kiur Erik Eensaar  
531 Pered Pere Rainer Puusepp Vivian Bohl Rene Puusepp, Jaron Puusepp
529 Pered Pere Rasmus Kraav Anneli Kaasik Robin Kraav
23 P kool Mees Rasmus Sepp Taavi Tamm  
265 Põhi Mees Raul Kangur Heno Ivanov  
238 Põhi Sega Rein Vares Anna-Liisa Vares  
532 Pered Pere Reinhold Omel Raul Omel  
277 P kool Mees Rene Puusepp Ats-Joonas Kõlu  
8 Põhi Mees Renno Rehtla Teet Tilk  
21 P kool Nais Rica Rüütel Vanessa Vulf  
270 Põhi Mees Rimmo Rõõm Kaarel Kullamaa  
31 P kool Mees Robert Kiisler Richard Prost  
266 P kool Mees Robert Sander Rasmus Boisen  
35 P kool Mees Romet Rohtla Markus Leivo  
52 P kool Mees Sander Lepik Robert Nirk  
276 Põhi Mees Sander Linnus Kristjan Linnus  
32 P kool Sega Sander Vider Tiina Kaljuste  
5 Põhi Nais Signe Pruul Liili Vatsar  
264 Põhi Nais Signe Rätsep Marge Kähr  
13 Põhi Sega Sigrid Külaots Urmo Hinn  
14 Pered Pere Sigrid Sild Lauri Luige Anna-Bella Kentel
10 Põhi Nais Siiri Rist Rahel Allas  
55 Pered Pere Simon Robberts Edyta Kalmus Emma Robberts, Anja Robberts
263 Põhi Nais Teele Eensaar Pille Säälik  
28 P kool Nais Teele Tars Tuule Tars  
281 Põhi Sega Terje Aloel Joosep Aloel  
51 Gümn Nais Tiina-Maria Tali Maribell Villakov  
244 Pered Pere Tiit Paabo Ralf Robert Paabo  
269 Põhi Nais Triin Paabo Anna Katt  
280 Põhi Mees Tuulis Mägi Mark Mägi  
39 P kool Mees Urmas Himmaste Urmas Himmaste  
282 Põhi Mees Urmas Sülluste Henry Sülluste  
249 Põhi Nais Ülle Põldoja Leili Prans  

Nimisponsor

 

Suursponsor

 

Avalik sektor