Tartu I etapp (10. aprill 2018)

Pered

Koht Nr 1. liige Ülejäänud liikmed Aeg
1 112 Heleri Kivil Stefan Kivil 00:15:25
2 37 Maido Kaljur Liis-Marie Kaljur 00:18:09
3 98 Kaido Hallik, Ebe Hallik Koit Hallik 00:20:08
4 79 Andres Keernik Katrin Lemsalu 00:20:41
5 38 Mari-Liis Kaljur Maria Kaljur 00:21:26
6 114 Reigo Mitt Mirith Mitt 00:26:19
7 8 Kaidi Käärmann Liivar Lätt 00:30:06
8 42 Marika Koplimägi Mia Maria Koplimägi, Anni Mire 00:31:25
9 4 Andrei Uksov Andres Luka Uksov 00:31:51
10 93 Eveli Saue Oskar viks 00:32:49
11 70 Piret Lood Elise Lood, Kevin Lood 00:39:33
12 94 Eleri Pähn Siim Holtsmann, Elisabeth Holtsmann 00:43:13
13 6 Anneli Kaasik Rasmus Kraav, Robin Kraav 00:43:32
14 60 Aleksandr Šved Matvei Šved 00:54:44
15 74 Tiit Paabo Brigitta Paabo, Ralf Robert Pa 01:01:55
16 90 Taivi Mutso Keron Mutso 02:16:31

Meespaarid

Koht Nr 1. liige Ülejäänud liikmed Aeg
1 64 Reigo Teervalt Kevin Hallop 00:13:07
2 103 Marek Mäoma Revo Lumpre 00:13:18
3 104 Lauri Sõõro Hannes Metssalu 00:14:52
4 53 Jüri Lember Joosep Lember 00:18:54
5 67 Kert Männik Aleksei Jašin 00:19:40
6 39 Markus Kaljur Mihkel Tali 00:20:36
7 5 Renno Rehtla Teet Tilk 00:22:08
8 80 Marko Kerna Sander Mändoja 00:24:18

Naispaarid

Koht Nr 1. liige Ülejäänud liikmed Aeg
1 84 Emily Raudkepp Doris Kudre 00:14:11
2 57 Margret Zimmermann Hannula - Katrin Pandis 00:14:35
3 83 Jana Kink Merike Vanjuk 00:15:12
4 63 Katrina Ojavee Kaisa Sander 00:16:00
5 52 Carmen Kuningas Laura Põder 00:17:07
6 95 Karin Pai Mari Allik 00:18:39
7 26 Marit Reinmets Marie Reinmets 00:20:36
8 91 Iris Olmre Kristiina Kresmer 00:21:17
9 68 Laura Kõrgvee Ingrid Mesila 00:21:21
10 56 Gerli Jõgeva Hanna Vask 00:22:27
11 45 Signe Pruul Liili Vatsar 00:23:29
12 7 Rita Kivila Signe Kaasik 00:23:44
13 85 Jonne Rooma Mariethe-Piret Niglas 00:24:34
14 51 Melani Metsaluik Magda Theresa Klaos 00:30:08
15 88 Maria Visnapuu Eveli Pung 00:36:11
16 75 Maarja Petrova Merit Maiste 00:39:54

Segapaarid

Koht Nr 1. liige Ülejäänud liikmed Aeg
1 73 Eleri Hirv Sander Mirme 00:14:01
2 111 Triinu Bergmann Olari Orm 00:14:53
3 99 Allain-Marco Anton Lorely Kõrvel 00:15:39
4 108 Anita Laanejõe Jürgen Joonas 00:15:59
5 89 Kristjan Linnus Katrin Linnus 00:16:10
6 109 Maris Lepik Rain Lepik 00:18:59
7 24 Raivo  Rõõm Margit Rõõm 00:19:26
8 110 Siim Ainsaar Meeri Lembinen 00:20:03
9 49 Silver Salundi Anne Ots 00:20:48
10 71 Rein Vares Anna-Liisa Vares 00:22:37
11 69 Liisi Soosaar henri treier 00:26:51
12 9 Urmo Hinn Sigrid Külaots 00:27:26
13 76 Kaisa Ringa Peirumaa Mart Veliste 00:29:21

Gümnaasiumiõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Nr 1. liige Ülejäänud liikmed Aeg
1 27 Andres Rõõm Marten Soeson 00:11:33
2 59 Kustu Künnapas Hando Allmann 00:12:59
3 82 Hugo Johannes Nurk Aleksander Tamm 00:15:26
4 100 Anette Jürgenson Miikael Kibuspuu 00:26:22

Gümnaasiumiõpilaste naispaarid

Koht Nr 1. liige Ülejäänud liikmed Aeg
1 106 Kristel Kõivo Hanna Moor 00:15:23
2 78 Mari Linnus Hanna-Brita Kaasik 00:15:59
3 72 Liis-Marii Kaso Kaisa Rooba 00:17:03
4 48 Brita Sander Marilin Riives 00:18:32
5 107 Sandra Lannes Sarah Lannes 00:19:04
6 43 Ethel Uibo Karmen Karita Kadakma 00:21:01
7 41 Brita Kärt Vähejaus Maria Pernits 00:22:00
8 86 Annemai Mänd Anni Peegel 00:35:07

Põhikooliõpilaste mees- ja segapaarid

Koht Nr 1. liige Ülejäänud liikmed Aeg
1 87 Renno Merenäkk Hans Kõljalg 00:15:01
2 29 Karl Kadakmaa Hannes Lehemets 00:16:26
3 96 Mart-Eerik Rand Mihkel Renning 00:17:42
4 20 Andre Roos Märt Kilgi 00:18:48
5 22 Ingely Piho Tobias Salu 00:20:20
6 101 Hugo Gregor Kikerpill Markus Palatu 00:20:26
7 33 Gregor Rämmal Gailin Savi 00:20:31
8 30 Rasmus Sepp Taavi Tamm 00:21:01
9 35 Markus Uibo Eva Matilda Utsal 00:21:18
10 65 Robert Sander Rasmus Boisen 00:21:26
11 31 Rasmus Rüütel Jaan - Hendrik Pajoma 00:22:09
12 77 Mariita Padar Ruslan Abubakarov 00:23:01
13 17 Kretel Kurs Henri Visnapuu 00:24:55
14 18 Eke Raudik Liisi Rebane 00:25:58
15 21 Vanessa - Victoria Lukso Mihkel Mart Liim 00:26:24
16 34 Romet Rohtla Markus Leivo 00:26:33
17 19 Hugo Robin Õigus Iris Altmets 00:26:58
18 11 Sander Lepik Karl Erik Meltsas 00:32:39
19 14 Martin Mõznikov Martin Vellemäe 00:35:32
20 16 Andreas Valk Sten Mark Kuus 00:35:33
21 28 Eliisabeth Hermlin Cardo - Risto Heinakroon 00:37:36

Põhikooliõpilaste naispaarid

Koht Nr 1. liige Ülejäänud liikmed Aeg
1 102 Johanna Laanoja Anete Saar 00:16:35
2 25 Birgit Rõõm Maire Pärn 00:19:17
3 105 Johanna Nurk Gerda Kivil 00:22:07
4 47 Ingrid Alla Triinu-Mai Allingu 00:23:20
5 40 Laura-Liis Kaljur Ragne Gromov 00:24:17
6 36 Kerli Tiirik Käroliina Kask 00:27:24
7 92 Laure kiivit Ramona Üprus 00:28:16
8 32 Maricela Kallasaru Liis - Aleksandra Boisen 00:30:23
9 12 Rica Rüütel Vanessa Vulf 00:31:12
10 13 Liis Karilaid Laura Liiv 00:37:32
11 15 Anni Rahu Agathe Soonsein 00:37:39

Individuaalklass

Koht Nr Nimi   Aeg
1 10 Ando Viispert   00:14:40
2 113 Mihkel Mahla   00:14:50
3 66 Mari Punab   00:16:56
4 58 Tiina-Maria Tali   00:18:03
5 54 Luize-Ingrid Klimova   00:21:02
6 55 Katri Ahtijäinen   00:21:30
7 81 Julius Air Kull   00:25:49
8 46 Evi Vaino   00:29:02
9 62 Ülle Põldoja   00:58:41
10 97 Kelli Kärsna   01:19:03